2733
2739
عنوان

جاریم تو واتساپ به شوهرم پیام میده

| مشاهده متن کامل بحث + 4812 بازدید | 185 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باجاریت برخورد نکن.همسرتو متوجه اشتباهش کن.

اوایل جاریم همش خودشومیچسبوند ب همسرم.ب اون چیزی نگفتم اما هر وقت بود من باخواهرشوهرم میرفتم و بذهمسرم میگفتم بذار زن داداشت عقده هاشو خالی کنه.فهمید ناراحت میشم اون میاد زود جیم میشه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2731

وقتی چیزی میفرسته شما جواب بده و عکس یا فیلم از خودت بفرست که بفهمه شمایی.اینجوری خودشو جمع میکنه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
عزیزم اگه مطمینی جاریته که خیلی راحت گوشی رو بردار بهش زنگ بزن بگو دوست ندارم با همسرم چت خصوصی کنی ...

واقعا شما که از بیرون میبینید کارش زشته مگه نه چرا به خودم پیام نمیده

نمیگه حسودی یا شاید بگه چیز خاصی نیس

چرا حتما میگه چیز خاصی نیست تو هم بگو از نظر تو که اره چیزی نیست چون منظوری نداری ولی یه زن معتقده یه مردی تا از اون خوشش نیاد یا از زنش سرد نباشه با زن دیگه وارد مراوده هر چند عادی نمیشه پس اخترام من و خودت و زندگیمون را حفظ کن

بعدم بگو یه سر قضیه هم برادرته برا زنش چت با مرد نامحرم را عادی نکن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
من یه دوست داشتم خیلی رو جاریش حساس بود همش با شوهرش سرجاری دعوا داشتن حتی به خانواده شوهرشم کشید و ...

چه دوست احمقی داشتی! 

همونجا که شوهرش سر یه غریبه باهاش دعوا کرد باید میبوسید و میذاشتش کنار 

نه اینکه آبروی خودشو ببره!

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740

یه دونه کثافتشو داشتم ولی شوهرم جوابشو نداد خودمم غیر مستقیم بهش گفتم فهمید به شوهرت بگو من بدم شوهرم خوبه ویا بگودرسته که منم به برادر شوهرم پیام بدم وبه خانومش نه اصلا چه دلیلی داره اگه بحث حفظ ارتباطه که باید با تو در ارتباط باشه 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
وقتی چیزی میفرسته شما جواب بده و عکس یا فیلم از خودت بفرست که بفهمه شمایی.اینجوری خودشو جمع میکنه.

گوشی شوهرم دست من نیست که دیشب دیدم پیام دادن شوهرم تولدشو تبریک گفته بود

مثل جاری من پیام بده😐 بهش بگو چرا پیام میدی به شوهرررمنننن😡😡 اصلا جدیش نگیر از قصد اونجوری میکنه تورو اذیت کنه اگه فک میکنی به شوهرت بگی دیگ جوابشو نمیده بگو بهش اگر ن فک میکنی ک بخاد بحثتون بشه به شوهرتم هیچی نگو یه روز خودش خسته میشه

من چکار کنم قبلا هم حس کرده بودم پیام میدن حالا رفته خط جدید گرفته شوهرم خط جدیدشو داره 

اول با همسرت صحبت‌کن بگو خوشم نمیاد ازین رفتار

بعدم اگه گوش ندادن شماهم به گوشی برادرشوهرت همونایی که جاریت میفرسته بفرست براش

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
چرا همه انقدر تند برخورد ميكنين خوب جاري منم با شوهرم در تماسه بابا زن داداششه چيزي عجيبي نيست عضو ي ...

عضو یه خانواده باشن که باید به خودشم پیام بده دیگه. این ارتباط یه طرفه ناراحت کننده است

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
😐😐من به شوهر ابجیم همیشه تولدش و روز مرد و تبریک میگم بدون هیچ منظوری یعنی کارم اشتباهه🤔🤔

نه عزيزم كارن اصلا اشتباه نيست اونم عضو خانواده اتونه اينجا جوري ميگن كه انگار هر زن و مردي تو خانواده بهم پيام بدن انگار بهم نظر دارن عروس و داماد هم اعضا خانوادمونند

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706