2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره نشونیم  چندروز دیگه که داییم اومد باهاش حرف میزنم و میگم ناراحتیمو نمیدونم تا چه اندازه در ...

من فقط ی چیز بهت بگم

با شوهرم ک دوست بودیم فهمیدم خیانت کرده

پیامای زنه توی گوشیش هفت ساله جلوی چشممه

اونام رابطه داشتن

حتی الان موقع رابطمون هم اعصابم بهم میریزه فکر میکنم داره ب اونا فکر میکنه

حالا من زنه رو ندیدم

تو ک چهرشم دیدی و ارتباط دارین خیلی برات سخت میشه

تو‌رو خدا بیشتر فکر کن در موردش

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
امروز که بهش گفتم دلم نمیخواد بیان اخرش ناراحت شد و گفت خدافظ 

تو باید ناراحتی بشی ن اون

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
صحبت میکنم با داییم ببینم راضی میشه یانه

تو عروسی منم یه دختری که با همسرم اینا رفت امد خانوادگی داشتن دختره هم عاشق شوهرم بوده بعد با کلی عشوه و ناز میومد کنار شوهرم باهاش شوخی میکرد هر چند همسرم بهش رو نمیداد ولی عروسیم زهر مارم شد.

من به دنیا و قانونش کاری ندارم وجود بچه هام یه دنیاس👧👦
2738
من فقط ی چیز بهت بگم با شوهرم ک دوست بودیم فهمیدم خیانت کرده پیامای زنه توی گوشیش هفت ساله جلوی چش ...

خیلی سخته واقعا منم ناراحت میشم وقتی بخاطر پیش اومدن حرف اون دختر اون بهش برمیخوره و با من قهر میکنه

برات مهم نباشه عزیزم آدما ی سری اشتباهات میکنن شوهر شمام از روی اشتبا در گذشته با فامیلشون آشنا شده یا هر چی ولی اون انتخابش نیس! 

انتخابش تویی اونام هر چی بینشون بوده ماله گذشته بوده تو باید اتفاقن با غرور وارد مجلس بشی چون تو آخر ماله شوهرت شدی تو انتخابشی 

ولی اون ب عنوان مهمان باید تو اون مجلس بشینه! 

اصلن خودتو در گیر نکن

منظورشو نفهمیدم کی با ک برقصه و‌گریه کنه

شوهرت بادختره انگارالکیه ی کلیپ دیده ازرواون میگ،هرجورشده نزاربیام مخصوصااینک میگی اهل دعان

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐
والا بخدا ای کلیپارو دیدی پسر با نامزدقبلیش میرقص تو عروسی حالا اگ عروس این کارو کنه بدبخت جر میدن&n ...

یدونه دیدم خارج بود

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐
خیلی سخته واقعا منم ناراحت میشم وقتی بخاطر پیش اومدن حرف اون دختر اون بهش برمیخوره و با من قهر میکنه

روش تعصب داره ینی؟

نمیشه ب هم بزنی؟

توام دوسش داری؟

البته اینم بگم ک شوهرم گردن نگرفت گفت گوشی کسی بوده و دعوا کردیم خودشو میزد میگفت من نکردم و غلط کردم و اینا

هنوزم حرفشو میزنم ب غلط کردن میفته

این باعث شد خیلیییییی کمتر بخوام فکر کنم و داره یادم میره بعد چند سال

با خودت بیشتر فکر کن عزیزم

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه

خانما انقد ظالم نباشین اون دختر هم ک نامزد قبلی شوهر استارتر ی دختر بوده از جنس خودمون قلب داره احساس داره از سنگ که نیس استارتر شما بهش اهمیت نده اگ اومد جوری رفتار کن ک انگار نیس ولی دل کسیو نسوزون 

2706