2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
واسه من روزی سه تا داده با یکی لتروزول حالم بده میخوام دیگه نخورم شما بعدش آمپول زدی

نه من فقط متفورمین وکاومفین میخوردم یه ماه خوردم نشد اعصابم خورد شد ریختم اشغالی ولی من گرمیجات هم به شوهرم دادم هم خودم خوردم

نه من فقط متفورمین وکاومفین میخوردم یه ماه خوردم نشد اعصابم خورد شد ریختم اشغالی ولی من گرمیجات هم ب ...

دکتر به من گفته چند روز دیگه بیا ولی نمیخوام برم اگه آمپول نزنم کیست میشه؟؟  ماهم خیلی گرمی میخوریم

دکتر به من گفته چند روز دیگه بیا ولی نمیخوام برم اگه آمپول نزنم کیست میشه؟؟  ماهم خیلی گرمی میخ ...

برو به زن کلومفین بیش تر از سه ماه بخوری کیست میشه برو خدا بزرگه من خودم دوست دارم بچم پسر باشه این هدیه ی امام رضاست به من من بچمو از امام رضا خواستم همون ماهم بعد سه سال باردارشدم

برو به زن کلومفین بیش تر از سه ماه بخوری کیست میشه برو خدا بزرگه من خودم دوست دارم بچم پسر باشه این ...

عزیزم خدا حفظش کنه من سال قبل یه سقط داشتم ولی تا امسال جلوگیری داشتم سه ماه اقدامم تنبلی دارم چهارماهه متفورمین و دوفاستون میخورم دلم میخواد خدا بهمون بچه پسر سالم بده ولی شنیدم کلومفین دختر میشه نمیدونم چیکارکنم؟

عزیزم خدا حفظش کنه من سال قبل یه سقط داشتم ولی تا امسال جلوگیری داشتم سه ماه اقدامم تنبلی دارم چهارم ...

نترس فقط گرمی بخور من جوش شیرین به صورت واژینال به خودم میزدم حالا شوهر من واریکوسل داره نگران نباش خداروشکر شوهرت سالمه تو به خودت برس

نترس فقط گرمی بخور من جوش شیرین به صورت واژینال به خودم میزدم حالا شوهر من واریکوسل داره نگران نباش ...

انشاالله خدا به هردوتامون بچه سالم بده و پسرباشه

2706