2737
2734
عنوان

با یکی 5 ماهه چت میکنم ...

252 بازدید | 20 پست

یه اقایی هست دارو ساز تاحالا که محترم بوده همسن خودمه اتفاقی تو اینستا اشنا شدیم

یعنی سوال داشتم ازش 

بعد 1 ماه شمارشو بهم داد

ولی من هنوز هیچ شماره ای بهش ندادم صدامم نشنیده 

یعنی ممکنه دیگه سرد بشه؟

امروز گفتم شمارمو بدم بره داره 6 ماه میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره منم آشناییم از طریق نت بود ولی هنوز نه زنگ زدیم نه همو ملاقات کردیم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2731

مطمعنن جز تو چندتای دیگه هم داره

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
2738

این آشناییا فایده نداره

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
داروخانه داره 😑 به اسم خودش  اسمش هم تو دانشکده شون دیدم مقاله هاشو

ب هرحال حسابی مطمعن شو ازش....اصلا دکترم ک باشه مراقب باش خیلیا چون اسمو رسم دارن دخترارو گول میزنن.کلی خانندع دیدم ک دخترارو گول زدن بدشم کلی ترسوندنشون ک اگ چیزی بگن .....ینی میگم شمارم دادی خیلی مراقب باش رابطه ها مث قبلا نیست

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸