2737
2739
عنوان

کسی تابحال بر اساس کراهت طلاق گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3435 بازدید | 112 پست
پیاما رو گوشی موجوده!! میتونخ بگه کی فرستادع مثلا با خط اون گوشی اون!؟

میتونه انکار کنه.ولی میتونی واسه اطمینان از وکیل بپرسی.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی بابت مسایل ج ن س ی

یعنی چندشتون بشه وقتی بهتون دست بزنه 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731
میتونه انکار کنه.ولی میتونی واسه اطمینان از وکیل بپرسی.

انکار چ فایده دارع اثبات مهمه...

بعدشم قاضی خودش باید شعور داشته باشه دیگ..

بعدم میگه بسته ب علم قاضیه ک میگن ب تشخیص دادگاه!

یعنی چی بابت مسایل ج ن س ی

عه شما اقایی 😒

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738
شما ک حق طلاق داشتین چرا یکسال طول کشیده

چون طرفم رفت ابطال وکالت نامه زد .خیلی اذیت کرد دادگاهم که نوبت نمیدند هی ۳.۴ماه بعد میندازند😤😤

تو بزرگترین عشقـــی در قلـــ⁦❤️⁩ــــبِ کوچکم⁦❤️⁩💍🦄
انکار چ فایده دارع اثبات مهمه... بعدشم قاضی خودش باید شعور داشته باشه دیگ.. بعدم میگه بسته ب عل ...

باید بفرستن پلیس فتا که معمولا تو دعوای خانوادگی اینکارو نمیکنن.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
یسوال میتونم خصوصی بپرسم ازتون 

خیر همینجا بپرسید