2737
2739
عنوان

مامانی سزارینی کیا پمپ درد داشتن؟؟

121 بازدید | 11 پست

دوستان‌گل ، کیا امسال سزارین شدن و پمپ درد داشتن،؟؟؟ نظرشون چیه؟؟؟ لطفا کمک کنید

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ان شاالله ۱۸ روز دیگه.. بهم پیشنهاد دادن که بذارم حتما.. اولین زایمانمه

درداش اونقدر زیاد نیست که نشه کنترل کنی یکم از دل درد پریودی بیشتر اونم شیاف ومسکن حله همون روز اوله از دوم دیگه بهتر میشی 

من فقط نمیتونستم از کمردرد صاف بشم راه برم بشینم دولا مونده بودم بغلم میکردن  اینور اونور ببرن اینم فقط مشکل من بود هم اتاقیام راحت پامیشدن

خدایا شکرت 🙃
2731
من سال ۹۳ سزارین شدم و پمپ درد داشتم عالیه توصیه میکنم حتما بگیرین

می خواستم ببینم هنوزم می ذارن یا نایاب شده؟؟؟؟

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2738
درداش اونقدر زیاد نیست که نشه کنترل کنی یکم از دل درد پریودی بیشتر اونم شیاف ومسکن حله همون روز اوله ...

من سست درد نیستم خدا رو شکر.. هر دردی برام قابل تحمل هست..  خدا کنه که زایمان خوبی داشته باشم. ممنونم از راهنماییت

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
من سست درد نیستم خدا رو شکر.. هر دردی برام قابل تحمل هست..  خدا کنه که زایمان خوبی داشته باشم. ...

انشاالله که زایمان راحتی داشته باشی و بچتو صحیح وسالم بغل بگیری 

منم تحمل میکنم و نازک نارنجی نیستم 

ولی نمیدونم بیحسی بهم نساخت یا چی هم پفم زیاد بود از بارداری همم کمردرد و اینا نمیتونستم تکدن بخورم با زایمان ودردش مشکلی نداشتم مشکل من همون بود نمیتونستم بلد شم بشینم

خدایا شکرت 🙃

من دو بار سزارین شدم درد نداره معمولیه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن