2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرگ ایز....تو دوران بارداریت استفاده کردی؟

بله.. رفتم گفتم دکتر دوست دارم عادی زندگیمو کنم.. تهوع زندگی برام نذاشته..اینو پیشنهاد داد..که واقعا عالی بود.. تا اخر بارداری که معده م میسوخت میخوردم.. جویدنیه..بعدش یه ذره اب بده بالا که کامل از دهنت شسته بشه.. 

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
اگه دیجی کالا سفارش دادی میارن منم اونهفته جمعه بود برام اوردن جون دیگه محصولات دیجی نمیره اذاره پیت ...

نه از یه سایتی سفادش دادم اما گفتن سفارشا زیادن طول میکشه 

خدایا شکرت💕
2731
منم همین جوری بودم باید نصف ساندویج میخوردم بعد از نیم ساعت نصف دیگش رو میخوردم ، حالا ان شاءالله به ...

چی بگم والا دیگه الان اخرای ماه ۵ام فکر میکردم راحت میشم ازش

خدایا شکرت💕
بعضی وقتا روز جمعه ها مامور پست ها کار می کنند و بسته ها را تحویل میدن حالا ممکنه بسته ها را 5 شنبه ...

اگه اومد امروز دیه اعلامیه میزنم همه بفهمن😁

خدایا شکرت💕
2738
اخه وزیر جوان تازه دیشب از پستچی پهبادی رونمایی کرد . اجازه بده بستت رو بیاره . حالا چی سفارش دادی گ ...

همچین گفت سورپرایز دارم من لابد تلگرام قراره ازاد بشه 😂😂😯

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️