2737
2739

من ی مقدار پول تو حسابم داشتم بعد امروز روش سود اومد دیدم بجا زیاد شدن ۵۰۰ هم از حسابم کم شده همچین چیزی میشه عادیه دارم شاخ درمیارم این کارتم رمز دوم ایناهم نداره ی چیزی مانند قلکه گرفتم گذاشتم ی گوشه توش پول جمع میکنم بدهیامونو بدیم فردا برم بانک درست میشه یعنی بانک ورش داشته کجا رفته این پول☹☹

خدایا شکرت 🙃

شاید قبلا برداشتی ازش ولی یادت نمیاد

نمیشه ک 

برو بانک بپرس دیگ 

لطفا برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرس خداجونم لطفا نی نی مونو سالم بذار بغلم تو همیشه بهترینهارو برام خواستی الانم ب لطف بی کرانت امیدوارم 
شاید قبلا برداشتی ازش ولی یادت نمیاد نمیشه ک  برو بانک بپرس دیگ

نه اصلا به ابن کارتم دست نمیزنم همه پیامکای بانکم موجوده  براهمین برام سوال شد

خدایا شکرت 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیامکش احتمالا اشتباهی برات اومده

چک کردی حسابتو 

میبینی از حساب دیگ ای بوده شاید حساب سپردت نباشه

ساعتشم چک کن

زندگی شاید آن جشنی نباشد که تو آرزویش  را داشتی، اما حال که به آن دعوت شده ای، تا میتوانی زیبا برقص.  

سریع برو ۱۰ گردش اخر حسابتو از خود پرداز بگیر

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

قشنگ نگاه ببین مبلغش چقده کم شده یا اضافه شده

ببین بابت هزینه  پیامک سالانه بانک چیزی کم نشده ک پیامکاتو جا به جا خونده باشی

زندگی شاید آن جشنی نباشد که تو آرزویش  را داشتی، اما حال که به آن دعوت شده ای، تا میتوانی زیبا برقص.  
پیامکش احتمالا اشتباهی برات اومده چک کردی حسابتو  میبینی از حساب دیگ ای بوده شاید حساب سپردت ...

اسکرین بزارم  ببینی من سر درنمیارم

خدایا شکرت 🙃
2738
قشنگ نگاه ببین مبلغش چقده کم شده یا اضافه شده ببین بابت هزینه  پیامک سالانه بانک چیزی کم نشده ...

ی سالم نشده این حساب بعدم کم کنن ده تومن بیست تومن ۵۰۰ تومن کم کردن

خدایا شکرت 🙃

امکان اشتباه توبانک اصلا نیست.

مگرازسمت خودت رمزشو کسی گرفته باشه کسی ک کارتت دستش بوده یا الان اگ باشه

امکان اشتباه توبانک اصلا نیست. مگرازسمت خودت رمزشو کسی گرفته باشه کسی ک کارتت دستش بوده یا الان اگ ...

رمز دوم براش نگرفتم اصلا کارتم دست خودمه یجوره فقط پس اندازه

خدایا شکرت 🙃

خیالت راحت باشه پولت هیچ جانمیره ونرفته.

اگرم اشتباهی ازسمت خودتم باشه سریع میتونی  ازبانک پیگیری کنی.

خیالت راحت باشه پولت هیچ جانمیره ونرفته. اگرم اشتباهی ازسمت خودتم باشه سریع میتونی  ازبانک پیگ ...

فردا میرم بانک چون خودم اصلا دست نزدم

خدایا شکرت 🙃

پس مشکلی نیس جوش نزن اگ ازسمت خودت مطمئنی.حسابت ک پس اندازبوده اصلانمیخواسته کارت بگیری.

2706