2737
2739
عنوان

آروغ گیری نوزاد تازه متولد شده

359 بازدید | 28 پست

همیشه بعد شیر پشتشو میزنم ولی اروغ نمیزنه گاهی شاید بزنه فقط از خواب بیدار میشه با این کار و باعث میشه گریه کنه و دوباره شیر بخواد خواستم ببینم اگه یه موقع زیر سینم خوابش برد حتما باید اروغش رو بگیرم و بعد هر بار شیر خوردن حتما باید اروغ بزنه یا اگه نزنه گشکلی نیست

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ن من خیلی وقتا نمبگیرم چون خوابش میبره زیرسینم یاخوابیده بهش شیرمیدم،ولی اگه بیدارباشه میگیرم 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن من خیلی وقتا نمبگیرم چون خوابش میبره زیرسینم یاخوابیده بهش شیرمیدم،ولی اگه بیدارباشه میگیرم 

خیلی بده بیدار میشه جیغ میزنه با اینکارم شبا خیلی سختمه ولی اگه نگیرم راحت سه ساعتی میخابه تا گشنش بشه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
شیش روز

ببین این روزای سخت و خسته کننده رو همه میگدرونن..باید حوصله داشته باشی.. مبل تک نفره ت رو مجهر کن برا خودت ..قشنگ بالشهای نرم بذار.جلو مبل یه میز بذار که پاهاتو بتونی راحت دراز کنی.. سر شونه ت یه پتو نرم بذار که استخون شونه ت صورت نی نی رو اذیت نکنه.. خودتم تکیه بده متکا استراحت کن..اونجوری اذیت نمیشی و با صبر حوصله آروعشو میگیری..واینکه اروغش حتما نباید صدا بده.میتونه با نفس کشیدن عادی اروغش خارج شه

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2738
خیلی بده بیدار میشه جیغ میزنه با اینکارم شبا خیلی سختمه ولی اگه نگیرم راحت سه ساعتی میخابه تا گشنش ب ...

نمیدونم کارمن درسته یان ،ولی خب منم خیلی وقتا واقعا نمیگیرم پسرمن دوماه ونیمشه ،منم وقتی خوابه ا گهبزارم روشونم آروغ بزنه اصلانمیزنه اگرم زد بیدارمیشه 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2706