2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارگر مگه بده عزیزم؟خیلی زحمت کشن دزد و کلاهبردار که نیستن،تو مملکت خودشون پولشون ارزشمندتره اینجا ک ...

ببین تو ایران اگه راهشا بلد باشی می تونی بهتررررین زندگی و ثروتا داشته باشی چون کشورای دیگه خیییلییی قانون منده!!!!

2731
واا چرا اینجور حرف میزنید امنیتی که ما داریم هیچکی نداره رهبر به این گلی داریم🥰

امنیت به این میگن اگه ازخواب بلند شدی به فکر یه قرون دوهزارنباشی به فکربیکاری به فکرنداری به فکر آینده نداشته نباشی جنگ بهتراز این آینده نامعلوم وروزی هزاربارمردن هست

ببین تو ایران اگه راهشا بلد باشی می تونی بهتررررین زندگی و ثروتا داشته باشی چون کشورای دیگه خیییلییی ...

این کاملا درسته

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین

من اگه ایران ب دنیا نمیومدم قطعا الان جزو جنگ زده های سوری بودم. انقدر من خوش شانسم😁

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2738
ببین تو ایران اگه راهشا بلد باشی می تونی بهتررررین زندگی و ثروتا داشته باشی چون کشورای دیگه خیییلییی ...

اینجا کلاهبردلر زیاده از راه حلال بخوای پول دربیاری نمیتونی ولی اونجا همه اکثرا تو یه سطحن بخاطر مالیات زیاد ثروتمندا برای همین آرامش دارن ن بینشون اختلاف طبقاتی چندانی نیست

امنیت به این میگن اگه ازخواب بلند شدی به فکر یه قرون دوهزارنباشی به فکربیکاری به فکرنداری به فکر آین ...

خب من به فکر اینا نیستم خداروشکر

در آینده هم شوهر پولدار ازدواج میکنم😂

شوخی کردم

منم دلم میخواست جایی که الان زندگی میکنم به دنیا میومدم‌ که مجبور نباشم از خانواده ام اینقدر دور باشم. واقعیت اینه که بعد از ده سال زندگی خارج از ایران و دیدن خیلی از کشورها کاملا به این نتیجه رسیدم که هر ملتی خودش مسئول وضعیتیه که توش گرفتار شده. کشورهای پیشرفته، مردم پیشرفته ای دارن که قوانین پیشرفته ای وضع کردند. همینه که مفهوم زندگی، امنیت و شاد بودن د  کشورهای مختلف بسیار متفاوته. 

2706