2737
2734
خوش به حالت 

ما خیلی تلاش کردیم...

من و همسرم هردو خارج از ایران دکتری گرفتیم. وضعیت مالی خوبی داشتیم اگه میخواستیم ایران زندگی کنیم. اما اصلا نتونستیم با شرایط اونجا کنار بیایم‌. و در درجه بعد تصور اینکه بخوایم تو اون جامعه بچه ای داشته باشیم برامون خیلی سخت بود. به همین خلطر دوری از پدر و مادر رو ترجیح دادیم به یک عمر استرس....

اقا مگه به معدنه  هند نفت داره توریستي ك 90 درصد اقتصادش از همينه اصلا خيلي چیزاي ديگه ولي چون ...

هند به خاطر جمعیت زیاد و وضعیت خاص فرهنگی مشکلاتی داره. اما اگر مطالعه کنین می بینین که با چه سرعتی در دهه های اخیر پیشرفت کرده و چه جایگاهی داره پیدا میکنه با همین وضعیت. مهم سرعت و جهت حرکته. البته ما سرعتمون خیلی بالاست اما در جهت معکوس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا مگه به معدنه  هند نفت داره توریستي ك 90 درصد اقتصادش از همينه اصلا خيلي چیزاي ديگه ولي چون ...

ما کم مکان توریستی نداریم ولی اونا از کمترین امکانات بیشتر استفاده رو میبرن خوبه خودت میگی 90درصد  ولی ما چیکار میکنیم زندانشون میکنیم الان کل اروپا هشدار دادن به ایران سفر نکنید  امن نیست

آباد باشی ای ایران  آزاد باشی ای ایران  از ما فرزندان خود  دلشاد باشی ای ایران
ما خیلی تلاش کردیم... من و همسرم هردو خارج از ایران دکتری گرفتیم. وضعیت مالی خوبی داشتیم اگه میخواس ...

بهترین کارممکن وانجام دادید ماهم اگه پول داشته بودیم یا به امید خدادرآینده داشته باشیم خارج میریم

2731