2752
2734
عنوان

کسی میدونه ورم رحم دلیلش چیه؟

26426 بازدید | 14 پست
سلام دیروز واسه تست پاپ اسمیر رفتم دکتر تا معاینم کرد گفت خانوم رحمتون التهاب داره و هی گفت تو خانوادتون سرطان ندارین گفتم نه گفت خوب فکر کن خاله ات مامانت دختر خله ات هی پرسید گفتم نه بعد گفت وقتی جواب تست اومد باس بیای سینه هاتم معاینه کنم نگران شدم شدید چند روزه که دلم درد میکنه دقیقا رحمم هست اینگار دراز نشست رفته باشم دردش اینطوریه .میگین مشکوک به سرطانم؟
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من تهران نیستم کرج هستم احتمالا دکترم رو نشناسی حالا جوابشو ک بگیرم پیش یک دکتر دیگه هم میبرم اما دل تو دلم نیست نکنه طوریم شه بچه کوچیک دارم ....
کسی تا حالا همچین مشکلی نداشته که دلیلش رو بدونه؟
رژین جان

عزیزم اول اینکه بگو مشکل پ. داری یا طبیعیه ؟

بعدش هم دلیل نمیشه دکترت خوب نباشه اتفاقا به نظر من خوبه که داره بررسی میکنه

یعنی که به انجام وظایف ش متعهد ه . ما خانوما باید مراقب سلامت خودمون باشیم

ولی نگران نباش گلم عمر دست خداس عزیزم . مطمئنا منظور پزشک شما فقط برر سی بوده

درد دل در هفته دوم پس از پ. طبیعیه …
من پریودم که مشکل نداره دقیقه . فقط دکتر که خواست تست بگیره متوجه التهاب رحم شد تو معاینه سینه هم تو سینه راستم متوجه ورم شد گفت احتمالا غذذ شیریت باشه که ملتهبه اما خیلی پرسید سرطان ارث داریم یا نه من دلم درد میگیره یعنی دقیقا رحمم هست میفهمم
بچه ها کاش یکی بیاد نظر بده من 2 ماهه پریود نشدم تست بارداری هم دادم باردار نیستم میگین ربطی به التهابه داره مترونیدازول هم خوردم به تجویز ذکتر تست پاپ اسمیر هم جوابش منفی بود پماد کلوتریماکسازول هم دارم استفاده میکنم اما باید 25 روز پیش پریود میشدم که نشدم نگرانم تا وقتی هم پمادم تموم نشه نمیتونم برم دکتر واسه معاینه تا 3 4 روز دیگه دل تو دلم نیست تا سونو کنم یا دکتر برم .
البته من این ماه ورزش سنگین زیاد داشتم ممکنه واسه ورزش باشه؟

رحم به عنوان مهمترین عضو تناسلی زنان نقش اساسی در باروی و تولید مثل دارد، اما رحم می تواند دچار مشکلاتی مانند ورم یا التهاب شود. ورم زهدان یا التهاب رحم، تورم یا التهابی است که منجر به بزرگ شدن آن می شود و می تواند سبب نازایی یا کاهش احتمال بارداری شود. این نوع ورم نیز مانند سایر ورم ها در طب سنتی ایران به انواع مختلف سرد، گرم، سخت تقسیم بندی شده و راه های درمان گیاهی فراوانی برای این بیماری توصیه شده است. 

درمان ورم رحم با نسخه گیاهی

ترکیبات

• تخم گشنیز 10 گرم
  • آویشن 10 گرم
  • گل ختمی 10 گرم
  • تخم مرو 10 گرم

روش تهیه

تمامی مواد مزبور را بکوبید و سپس، در آب جوشانده و آن را روی دهانه مهبل قرار دهید. این نسخه برای درمان ورم گرم رحم موثر واقع می شود.

سایر نسخه های گیاهی برای درمان ورم رحم رو داخل سایت عطاری آنلاین می تونید مطالعه کنید:

سایت عطاری آنلاین

2706