2733
2734
سلام خانمی. مبارک باشه
من آرایشگاه ها رو زیاد نمیشناسم. ولی آتلیه تیراژه(خیابان خرم - کوچه خرم) کارش عالیه . چون خودم رفتم پیشش و کارشو دیدم
شاید امروز نه ؛
اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
آری ، روزهای خوب خواهند آمد . . .

Lilypie Second Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم آرایشگاه دوستم رفته بود شمائل خوب بود ولی خوب سیمین بداخلاقه اگه برات مهم نیست برو کاراشو ببین. سلینا مینیاتور هم خوبن. آتلیه هم تیراژه همونطور که هدیه جون گفت خوبه خاطره هم خوبه سر 12 متری ملک
دنیا ارزش این حرفارو نداره / دیگه دنیای مجازی که ارزش اون حرفارَم نداره :D
سلام خوشگل خانمای اراکی.به نظرم کار ارایشگاه قیچی رو برو ببین.اسمش مهدیه است خیلی هم ناز و مهربونه.قبلن پیش شمایل و مینیاتور بوده.اتلیه هم هما فیلم (اقای عدل)رو پیشنهاد میکنم یه کم قیمتاش بالاست ولی کیفیت کاراش 20 e

9
سلام عزیزم. مبارک باشه. راجع به آرایشگاه شمائل میخواستم بهت بگم با توجه به سر و وضع مشتریش آرایش میکنه. یعنی اگه نمونه کاری دیدی که عالی بود مطمئن نباش برای شما هم در همون حد کار میکنه. من خیلی از دوستام اونجا رفتن ولی چون یا اهل آرایش نبودن یا چادری بودن یا از لحاظ مالی در سطح بالایی نبودن یا خیلی ساده و بی سر و زبون بودن، خیلی معمولی یا حتی میتونم بگم افتضاح آرایششون کرده بود.
آرایشگاه ملینا رو حتماً یه سر بزن. هم خیلی شیک و ساده آرایش میکنه هم به نظر و سلیقه مشتریش اهمیت میده.
مینیاتور هم زیاد تعریفش رو شنیدم ولی دوستم که واسه عقدش اونجا رفته بود براش از سایه های روشن و تند استفاده کرده بود. خیلی خوشگل شده بود ولی آرایشش تو چشم میزد.
قیمت این 3 تا ارایشگاه تقریبا تو یه سطحه. برای 1 شب 250 میگیرن. و هزینه خدمات عروس( ابرو، اصلاح، رنگ و ناخن و مو ی مصنوعی و مژه و ... اینها رو خودت باید بدی. البته این قیمت واسه 3 ماه پیش هست. ممکنه الآن بیشتر شده باشه.
1 توصیه بهت میکنم اینکه بپرسی چه روزایی عروس دارن و اگر میتونی هم صبح قبل از آرایش برو ببین و هم بپرس چه ساعتی آماده میشن و دوباره عصر هم کارش رو ببین. چون نمونه کارایی که تو آلبومشون دارن خیلی با اون چیزی که از نزدیک می بینی فرق داره.
آتلیه نایت رو هم تعریفش رو زیاد شنیدم ولی عکاس خانم نداره. فکر میکنم انتهای ملک باشه. آریا فیلم توی کوچه جنت هم کاراش خیلی ساده و شیک هست.

انشاءالله خوشبخت بشی.
2738
2706