2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خب عزیزم میرم پیش دکتر پوست که از ریشه حل بشه

ن عزیزم دکترای پوست فقط سطح پوستت رو اوکی میکنن ..تا موقعی ک داروهاشونو مصرف میکنی پوستت عالی میشه همینکه دارو رو قطع میکنی پوستت برمیگرده ب حالت اولیه ..

عزیزم مشکل پوستی دو حالته ..یا مشکل تخمدان داری ..یا مشکل کبد ..این دوتا اوکی بشن پوستت کم کم اوکی میشه خودش .

پیشنهاد من اینه شربت پاکسازی کبد ک کاملا گیاهیه بگیری ..اگه مشکل تنبلی تخمدان داری اونم درمان کنی ..بعد همش ضدافتاب بزن 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
آزمایش دادم جفتش اکی بود چ کنم دیگه

کبد یه لایه چربی چ بخای چ نخای دورش هست ک حتی تو ازمایشم نشون نمیده ..چون من خودم تجربشو داشتم ..شربت پاکسازی معده و کبد خوردم ..روغن هسته انار و روغن بادام شیرین هم مصرف کردم لکای صورتم رفته

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706