2733
2734

خب تعریف کنین ببینم چه کارایی یا چه ماسک صورت هایی برای پوستتون استفاده میکنین؟مخصوصا پوست صورت😁

(سفیدی.از بین بردن لک.جوش.جای جوش.لیفت.پاکسازی.جوانسازی.ضدچروک و.....)

خدایا پشت و پناه همسرم باش چون تنها با وجود اون خوشبختم  

من دیروز ماسک حنای بیرنگ و ماستو گلاب استفاده کردم فکر میکنم خوب باشه 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من فقط یه ماسک میزنم دوروز درمیون

سه قاشق شیر و یه قاشق گلاب و نصف قاشق آبلیمو با پودر نشاسته مخلوط میکنم یه خمیر به دست میاد اونو میزنم به پوستم بعد یه ربع میشورم،جوشام کمتر شده و صورتم شفاف تر شده

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...

من کرم و ماسک های دستساز گیاهی میسازم اگه خواستین منو تو اینستاگرام و تلگرام دنبال کنین هر هفته ماسک هدی دستساز خانگی میذارمم که خودتون راحت تو خونه درست کنین💪😍

تولیدکننده محصولات دست ساز تخصصی برای زیبایی و سلامتی پوست و مو

🔰 Instagram :
http://instagram.com/sakura.beauty.box

🔰  ارتباط با admin در تلگرام:
@SakuraBeautyBox1

《 بصورت طبیعی، زیبا باشید☘ 》

من پوستم خوب بود ماسک ماست یا سفیده تخم مرغ میزدم. شیر میزدم سیب میخوردم پوستشو میمالیدم به صورتم

یه ماهه خیلی از زندگیم افتادم استرس شدید داشتم الان چندتا جوش گنده زدم خیلی بد شده پوستم😔

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 

سرکه سیب شنیدم خوبه کمی با آب قاطیش می کنم بزنم ببینم چی میشه.. می گن سفید کنندگی و منافذ باز پوست و جمع می کنه و چربی پوست رو تنظیم و لک رو برطرف.. 

ببینم چی میشه

"BE WITH GOD...BE KING"
2706