2737
2734

ماهی رو تو ابلیمو و سیرو نمک و پیاز و زعفران خوابوندم تا فردا بمونه حالا فردا سرخش کنم حتما باید ارد بزنم؟ اکه بزنم ارد معمولی میشه یاحتما سوخاری باشه

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو

ارد معمولی با یکم ادویه و زردچوبه 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بستگی داره دوسداشته باشی آرد یا ن سوخاریم نبود نبود میتونی ب آرد سادت هر نوع ادویه ای ک دوست داری بزنی ب ویژه نمک ک طعم دلخواهتو بدی بهش مثلا آویشن زردچوبه نمک پودر سیر زیره آسیاب شده و کاری و هرپیزی ک بخای خیلیم خوشمزه میشه

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
آرد نزن همینجوری سرخ کن..من یه طرفش که سرخ شد برمیگردونم روش آب نارنج یا آب پرتغال تازه می ریزم.. خی ...

نمی چسبه ب ماهیتابه

قاطی کنم باهم ارد و ادویه هارو

اره عزیزم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
بدون آردمیشه .باآردمعمولی میشه باآردسوخاریم میشه ...حالانیازنبوداینهمه ساعت بخوابونیش تومواد

قراربود برای امشب درست کنم قبلش شوهرم و پسرم کلی دوغ خورده بودن ترسیدم درست نکردم میگن ضرر داره

بستگی داره دوسداشته باشی آرد یا ن سوخاریم نبود نبود میتونی ب آرد سادت هر نوع ادویه ای ک دوست داری بز ...

مرسی خانمی

2706