2733
2739

سلام 

بنظرتون اگه من از ۱۵ روز پیش شروع کرده باشم باعمومی متوسط میتونم فلسفه منطق و روانشناسیمو باحفظیات نسبتا خوب اوکی کنم ؟ شما فکر نیکنید بتونم حقوق بیارم؟ قبلن رشتم تجربی بود 

نباید بفهمی که حالم بده نمیخوام که دردامو تسکین بدی 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوس دارم حقوق دولتی قبول شم 😍اتفاقا تازه جدی شروع کردم 

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
2728
منم دوس دارم حقوق دولتی قبول شم 😍اتفاقا تازه جدی شروع کردم 

چه خوب 😀پس بعضی وقتا بهت سرمیزنم البته بااجازت☺

حتما می تونی. بستگی به تلاشت داره. با یه برنامه خوب و انگیزه ، حقوق دانشگاه بهشتی دوقدمیته

خوش ب سعادتتون ک رشتتون حقوقه موفق باشین ممنونم بابت انگیزتون😍

2738
چه خوب 😀پس بعضی وقتا بهت سرمیزنم البته بااجازت☺

راحت باش عزیزم خوشحال میشم از اینکه میبینم یکی هدفش مثل منه 

برای منطق و فلسفه و اقتصاد مشکلی نداری آخه اینا خیلی آدم رو گیج میکنن 

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
راحت باش عزیزم خوشحال میشم از اینکه میبینم یکی هدفش مثل منه  برای منطق و فلسفه و اقتصاد مشکلی ...

از منطق بدم میاد 😢😤😤😤😤ولی بابقیش اوکیم فلسفه هم انگار زیسته هم باید بفهمی هم حفظ کنی

از منطق بدم میاد 😢😤😤😤😤ولی بابقیش اوکیم فلسفه هم انگار زیسته هم باید بفهمی هم حفظ کنی

منطق رو باید سر کلاس باشی تا بفهمیش آزمون هم ثبت نام کردی ؟

منطق رو باید سر کلاس باشی تا بفهمیش آزمون هم ثبت نام کردی ؟

سنجش ثبت نام کردم تاحالا ازمون ندادم😢😢😢میگم بنطرت واقعا میشه زیر ۱۰۰۰ اورد؟ اخه من قبلا انسانی نبودم خیلی میترسم ولی حفظیاتم خوبه زبانمم خوبه بنظرت چن درصد ممکنه بشه

سنجش ثبت نام کردم تاحالا ازمون ندادم😢😢😢میگم بنطرت واقعا میشه زیر ۱۰۰۰ اورد؟ اخه من قبلا انسانی نب ...

اینجوری ک مشاورم میگفت اگه دقیق و طبق برنامه درست بری میشه تو ک ریاضیات خوبه پس خیلی جلوتر از بقیه ایی اکثر بچه های انسانی زبانشون خوب نیست پس میشه فقط اینترنت رو قطع کنی حله 😆😆