2733
2734
عنوان

گیر دادن مامان نامزدم

643 بازدید | 55 پست

سلام بچه ها 

نامزد من پدر نداره وابستگیش به مامانش زیاده 

یه ذره میریم بیرون هی فرت و فرت زنگ میزنه بیا خونه یه ساعت بیشتر نمیتونم ببینمش خسته شدم دیگه 

مامانش یه خورده مریضه نگران میشه زود میره خونه 

عقد نیستیما ولی قراره ازدواج کنیم 

نمیدونم دیگه عصبانی میشم ولی نشون نمیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ببین عزیزم خوبه که الان اول راهی اینو بدون چون مادرش مریضه فردا توی همه چیز اون در اولویته تو بعدش، من تو این شرایط دارم زندگی میکنم و چون روز اول قبول کردم الان هیییچی نمیتونم بگم، تو بشین خوووووب فکراتو بکن که میتونی دومین نفر زندگیش باشی بعد برو باهاش زیر یه سقف که بعدها دیگه نمیشه کاریش کرد

خدایا هزااااران بار شکرت بازم معجزه تو بهمون نشون دادی مرسی که هیچوقت دست رد به سینم نزدی الحمدولله
ازدواج نکردیم که هفته ای یه بار میبینمش اونم اینجوری 

منم نامزدم پدرش فوت شده بود. دوتا خواهر افریته هم داشت که هووی من بودن.رفتیم بیرون سه تایشون اونقد بهش زنگ زدن آخر اون جواب نداد زنگ زدن گوشی من که فلانی با توه.و بعد به سرعت نور برگشتیم .

آخرم نامزدیمو بهم زدن الهی بحق این شب جمعه بحق امام زمان خدا جواب دل شکستمو ازشون بگیره

خوب فکراتو بکن ببین میتونی کنار بیای

تا حالا  نشده با مامانش حرف بزنم نمیدونم چجوریه ولی احساس میکنم از ایناست که دخالت میکنه چون سر ازدواج ما هم بدون اینکه حتی منو ببینه قبول نکرد بیاد اشنا شه 

2706