2737
2734
عنوان

بیمه تامین اجتماعی

98 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها امروز رفتم بیمه کنم واسه ۱۸ بهمن که حدودا تاریخ زایمانمه...بعد گفتن سابقه بیمه شدنت باید بیشتر از دوماه باشه تا هزینه های بیمارستانتو بیمه بده....بعد رفتم سراغ یه همکار دیگشون یکم برخوردشم بهتر بود بعدبه اون یکیشون گفت نه اشکال نداره براش بیمه کن  ازشم پرسیدم اگه تاریخ زایمانم یکم اینور انور شه مشکلی پیش نمیاد گفت نه اشکالی نداره خلاصه رفتم کاراشو کردم شمارمم گرفت گفت دوسه روز دیگه زنگ میزنیم بیایی واسه پرداخت حق بیمه و گرفتن دفترچه....حالا شما میدونید با این شرایطی که گفتم بیمه هزینه های زایمانمو قبول میکنه یا نه؟درضمن من احتمال زایمان زودرسم دارم الان هفته سیو سومم نشتی کیسه اب دارم؟؟

بیمه زنان خانه دار کردی؟ 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره

من هنوز اقدام نکردم بارداری میتونم بیمه کنم شرایطش چیه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2728

عزیزم انشالله که درست میشه کارت. ولی کاش زودتر اقدام کرده بودی. چون پرداخت هزینه ها که دست اون کارمندایی که باهاشون صحبت کردی نیست. حسابداری بیمارستان و کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی باید تایید کنن سوابق رو 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
من هنوز اقدام نکردم بارداری میتونم بیمه کنم شرایطش چیه؟ 

شرایط خاصی نداشت فقط گفتن دوسه ماه قبل باید اقدام کنی که بیمه هزینه هاشو بده توام سه ماه مونده به زایمانت اقدام کن انقد استرس نداشته باشی مثه من...یه قطعه عکستو میخوادو شناس نامه  و کپیشو همین 

قانون بیمه اینه که حداقل باید دو ماه سابقه داشته باشی تا هزینه بیمارستانی رو بدن. البته غیر از هزینه ...

نمیدونم والا بمن که گفتن ایرادی نداره منم کاراشو کردم حالا دیگه ببینم چی میشه اگه هزینه هارو نده پولمون سوخته حساب میشه دیگه

فکز نکنم بدن. نمیدونم ولی قبل از بارداری اگه بیمه میکردی هزینه بهت تعلق میگرفت.من اینجوری شنیدم

کاش یه ماه پیش بیمه میکردم اخه شرایطشو نمیدونستم...یماه پیشم بیمه میکردم الان هزینه هاشو میدادن

عزیزم انشالله که درست میشه کارت. ولی کاش زودتر اقدام کرده بودی. چون پرداخت هزینه ها که دست اون کارمن ...

نمیدونم اون یکی گفت نکن بیمه چون هزینه هاشو نمیده....بعد رفتم پیش اون یکی گفت نه میده اشکالی نداره منم گفتم لابد یچیزی میدونه دیگه بیمه کردم  حالا باید صبر کنم ببینم میدن یانه

شرایط خاصی نداشت فقط گفتن دوسه ماه قبل باید اقدام کنی که بیمه هزینه هاشو بده توام سه ماه مونده به زا ...

چه خوب مرسی عزیزم 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40