2733
2739
عنوان

کیا از فولیکول و آندومتر سردر میارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنبه میرم دکتر .خیلی نگرانم.حتی تا تومور مغزی هم فکرم میره. آخه سابقه هم نداشتم

دور از جونت 

منم سرم درد میکنه

اتدومترم نازکه 

خونریزیم شدیده 

موهای زاعد اینا داری تو صورتت یا زیر چونت؟واقعن مطمعنی تنبلی نداری

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
دور از جونت  منم سرم درد میکنه اتدومترم نازکه  خونریزیم شدیده  موهای زاعد ا ...

مطمئن که نیستم.چون پریودام منظم بود و فقط مقدار خونریزیم کم شده بود جدی پیگیر نشدم. ولی موی زائد ندارم. چون هیچ فولیکولی نداشتمم دکتر سونو گفت احتمالا هورمونات بهم ریخته.تو نت هم نوشته تومور مغزی میتونه دلیل این مواردی که من دارم بشه. از صبح دیوونه شدم

2731
مطمئن که نیستم.چون پریودام منظم بود و فقط مقدار خونریزیم کم شده بود جدی پیگیر نشدم. ولی موی زائد ندا ...

ن خدا نکنه همون هورمونات بهم ریخته ازمایش ندادی؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
ن خدا نکنه همون هورمونات بهم ریخته ازمایش ندادی؟

نه عزیزم فعلا ندادم. ببخش سرتو درد آوردما ولی میگن همون بهم ریختن هورمونا هم دلیلش همون بیماری لعنتی میتونه باشه

نه عزیزم فعلا ندادم. ببخش سرتو درد آوردما ولی میگن همون بهم ریختن هورمونا هم دلیلش همون بیماری لعنتی ...

ن بابا خیلیا هورموناشون بهم ریخته بود تو خابگاه با قرص خوب شدن اونا فقط تلقینه 

من کل پاهام کبود میشد پلاکتمم کم بود ولی سرطان نداشتم اینا فقط تلقینه

2738
33 سالمه

عزیزم چقدر افکارت بهم ریخته و منفیه نترس لک بینی بوده حالا ممکنه هر دلیلی داشته باش

گاهی ممکنه بخاطر تغییرات هورمونی ،اقدام به بارداری،نزدیکی،عفونت،لک تخمک گذاری یا هر دلیل دیگه ای باشه

الان ضخامت اندومترت طبیعیه

کیست و اینام که نبوده الهی شکر 

فولیکولتم احتمالا روز ۱۲یا ۱۳ ازاد شده باشه

بنظرم به فال نیک بگیر اگر متاهلی و منتظر

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
عزیزم چقدر افکارت بهم ریخته و منفیه نترس لک بینی بوده حالا ممکنه هر دلیلی داشته باش گاهی ممکنه بخاط ...

ممنونم عزیزم که دلداری دادی.از صبح مثل مرغ سرکنده شدم. البته لکه بینیم هم زیاده در حد پریود کم .ولی انشاالله به قول شما مشکلی نباشه

اندومتر 5 انگار فاز لوتئال رفتی سونو یعنی بعد پریود رفتی با اینکه میکی روز 15 بوده .پریودات منظم بوده ؟؟؟ آزمایش fsh/lh/prolactin/tsh/t3/t4/AMH

این ازمایشات رو روز دوم پری انجام بده و سونو دقیق تر روز 15 سیکل 

اندومتر 5 انگار فاز لوتئال رفتی سونو یعنی بعد پریود رفتی با اینکه میکی روز 15 بوده .پریودات منظم بود ...

سونو رو روز 18 رفتم.از 15 لکه بینی شروع شد که الان بیشتر شده و دیگه لکه نیست.امروز روز 19 هستم.

2706