2737
2734
عنوان

فیلم ایرانی جدید

105 بازدید | 14 پست

سلام خانوما

فیلم ایرانی جدید چیزی سراغ دارید؟

خوب باشه میخوام بامادرشوهرم بشینیم ببینیم

ممنون از همگی

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین الان فیلم گوشی قرمز رو دیدم بدک نبود سه نفر گوشی هاشون باهم عوض میشه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2728
ترمینال محصول سال ۲۰۰۴ را ببین خیلی قشنگه خیلی، البته خارجی ها، من خودم فیلم خارجی دوست ندارم ولی ای ...

خودمم همیشه خارجی میبینم ولی اکثر خارجیها صحنه دارن ک پیش مادرشوهر نمیشه دید

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2738
خیلی غمگین بودن، شبی که ماه کامل شد واقعی بود؟؟ من اول‌شو ندیدم چرا دختره با اون پسره ازدواج کرد؟؟&n ...

عزیزم من امروز دیدم 

زندگی برادر ریگیه دختره عاشق برادر ریگیه ولی نمیدونه اینا کین و بعد ازدواج میکنن و میرن پاکستان دختره و داداشش و شوهرش دیگه اونجا همه چیو میدونه ک دوتاشو کشتن😔

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
عزیزم من امروز دیدم  زندگی برادر ریگیه دختره عاشق برادر ریگیه ولی نمیدونه اینا کین و بعد ازدوا ...

اره منم دیشب دیدم از وسطاش تا اخرش، ولی اول اولشو ندیدم که چی شد ازدواج کردن، عاشق شدن؟ یه ساعت دیگه دوباره میزاره فیلمو

اره منم دیشب دیدم از وسطاش تا اخرش، ولی اول اولشو ندیدم که چی شد ازدواج کردن، عاشق شدن؟ یه ساعت دیگه ...

اره ازدواج کردن و بعد از ایران رفتن دختره هم ی پسر اورد دوباره اونجاهم ی دوقلو زایید

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥
اره ازدواج کردن و بعد از ایران رفتن دختره هم ی پسر اورد دوباره اونجاهم ی دوقلو زایید

خیلی ناجور بود، البته دختره هم خنگ بود، بهش گفتن تلفن شنود میشه ها باز ز زد داداشش اونم بدبخت کرد

حقم داشت من موقعی ک نگاش کردم بدنم بی حس بود

درسته بد موقعیتی بود اما اگه اول تماس به داداشش میگفت تلفن شنوده اون بدبخت هم قوپی نمیومد که میکشمشون😅 سرش رو به همین یه قوپی به باد داد