2733
2739
عنوان

کسی بچش بیماری دست پا دهان گرفته؟

3590 بازدید | 27 پست

میخام بدونم کسی اینطوری شده؟دارو چی بدم؟پسرمو بردم دکتر تشخیص نداد بهش اموکسی کلاو داده ولی خوب نشده ،دهان و گلوش پر از زخم شده نمیدونم چی خوبه براش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دوتا بچه های من گرفتن خودمم ازشون گرفتم 

بچه های من تب داشتن و دهنشون زخم بود و دست و پا و دهن تاول زد .. خیلییی شدید بود.. دارو فقط تب بر داد دکتر ... دوره ش باید بگذره ..ویروسه دیگخ

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
اره افت شده تو گلوش زیاده، بغل زبونش زیر زبونش

دختر منم همینطور میشه بدنش ویتامینش کم میشه اینطور میشه دکتر برا دخترم چنجور ویتامینه داد شکر خدا بهتر شد ولی رب انار شیرین حتما بده خوب میشه

دوباره ببر خودتم بگو که بیماری دستو پا گرفته درمان خاصی نداشت برای دختر من جز تب بر چون دهنش زیاد افت نزد وخیلییییی خفیف بود اما بچه شما که آبم سخت میتونه بخوره احتمالا دارو بدن بهش 

تشخیص اشتباه بوده یک بار دیگه برو امروز گناه داره بچه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ا.فک کنم خواهرزاده هام گرفتن.دقیقا همین علایمو داشتن.

مامانم گشنیز رو کوبید و ابشو داد خوردن.چن روزه خوب شدن.نمیتونستن اصلا غذا بخورن.فقط از سوزش و درد افت گریه میکردن.یه محلولی هم بود دکتر داده بود بزنن به پاهاشون که نمیدونم چی بود و استفاده نکرد یه خواهرم.

گشنیز طبعش سرده زود افت رو خوب میکنه

من همین یه دونه ام!
2706