2733
2734

ی عنیه مث مسکن مهرباشرایط بدتروسختردورازجون مگ عقلت کمه بادولت معامله کردن یعنی خریت محض باعرض پوزش

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

30 میلیون میزاری 

75 وام با سود 18درصد 

ماهی 1و 500 قسط وامت

اقساط ساخت خونم هس حتما چون باذ75 ک نمیشه خونه ساخت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

ثبت نام تهران شروع شده؟

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

عزیزم باید اول ثبت نام کنی خونه نداشته باشی تازه اگر اسمت درومد فک کنم 30 یا 60 تومن بدی یه وام 100 تومنی بهت میدن که خونه رو برات بسازن

خدایا امیدم رو تا امید نکن برای باردار شدنم صلوات بفرستید  
2738

30 35 پیش میدی 100 تومن وام میدن با 1500 تا 1700 قسط 10 12 ساله که بازپرداختش 200 اینا میشه البته اگه بتونی بری تو سایت ثبت نام کنی چون فوری پر میشه

کلا به درد قشر ضعیف نمیخوره

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
فقط میتونم بگم خیلی اشغالن.ما همون 40تومن میزاریم بانک 40هم برداریم با درصد کم.یکم قرض و طلا فروختن یه کوچیکشو میخریم.

کثافتا اسمشو گداشتن کمک برای خونه اولی ها.شما حقوق قانون کارتو2تومن نمیشه مردم چجوری2/5قسط بدن.بیشورا