2777
2789
موفق باشی عزیزم خیلی خوشم اومد از این اراده محکمت

قربونت گلم ..والا وقتی نتیجشو میدیدم همیشه سالم وبدون کلسترول .ومانکن وخوشتیپ بودم ارادم قویتر میشد.تازه مامانم هم با دیدن نتیجه من وشوهرم .با ما همراه شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیز دیگه که هست اینه .که سبزیجات ومیوه رو تا حایی که سیر میشدم میخوردم.

غلط املایی بود

فقط اندام خوب و جسم سالم نیست

گیاه خواری در واقع احترام به موجودات زنده و رد نظریه اشرف مخلوقات بودن انسان و احترام به کره ی زمینه

وگان شدن ،تفکیک زباله و استفاده نکردن از پلاستیک بزرگترین و بهترین تصمیم من برای حفظ کره ی زمین و محیط زیست بوده

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
غلط املایی بود فقط اندام خوب و جسم سالم نیست گیاه خواری در واقع احترام به موجودات زنده و رد نظریه ...

گیاهم موجود زنده است ها

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

خیلی خوبه که مصرف میوه و سبزیجات بیشتر باشه ولی حتما ی روز در هفته رو گوشت مصرف کنید ما آدما همه چیز خواریم چون بدنمون به همه چیز نیاز داره وگرنه یا گوشت خوار کامل میشدیم یا گیاهخوار کامل 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
تازه شوهر من کبابی داره فکر کن😂😂😂

خههخخه وای خدا فکرشو بکن..البته من توی پیام های قبلی هم گفتم ولی به شما هم میگم..من اون دوسال فقط وفقط خام گیاخواری میکردم ولی بعد از پایان شیر دهی لبنیات وکباب جوجه وگوست هم اضافه میکنم..ولی کباب ها رو توی ماه یک یا دوبار ولی لبنیات هر روز

خیلی خوبه که مصرف میوه و سبزیجات بیشتر باشه ولی حتما ی روز در هفته رو گوشت مصرف کنید ما آدما همه چیز ...

من توی خام گیاهخواری دیدم فقط لبنیات اضافه میکنم .مرغ وگوشت قط به صورت کبابی اونم یک یا دوبار در ماه

من توی خام گیاهخواری دیدم فقط لبنیات اضافه میکنم .مرغ وگوشت قط به صورت کبابی اونم یک یا دوبار در ماه

خب خیلی خوبه اینجوری