2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من خواهر شوهرم نزدیک یکسال گیاهخوارشد ،ایتقد هیکلش خوب شده بود ولی نتونس دووم بیاره باز گوشتخوار وحشی شد

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه
چیا میخوردی؟ سیزر میشدی؟ 

..والا یه مدت چاق شده بودم .وکلسترولم رفته بود بالا .با شوهرم تصمیم گرفتیم گیاهخواری کنیم..هفته اول کانلا سخت بود جوری که اصلا حال وحوصله نداشتیم.هر ۱ ساعت هم حایی از بدنمون درد میگرفت شاید باورتون نشه چیزی شبیه به درد ترک اعتیاد خههههه .خلاصه از هفته دوم به بعد افتادیم روی روال..ولی خب سبزیجات ومیوه تا نیتونستیم میخوردیم یعنی هویچ صبحانه نیم کیلو پوست میگرفتم میخوردم..میوه که مرتبا میخوردیم..کلم سفید ویه حورایی خام گیاهخواری میکردیم..یعنی اصلا نون وهیچگونه غذای که پخته بشه رو نمیخوردیم فقط خام گیاهخواری.ولی واقعا حالم خیلی خوب شده بود۱۲ کیلو کم کردم .چند کیلو هم زیر وزن واقعی خودم اومده بودم.کلسترول وچربی کاملا پایین اومده بود خلاصه خیلی خوب بود

من خواهر شوهرم نزدیک یکسال گیاهخوارشد ،ایتقد هیکلش خوب شده بود ولی نتونس دووم بیاره باز گوشتخوار وحش ...

نه من که راضی بودم فقط بخاطر بارداری گذاشتمش کنار.وبعد از شیر دهی اگه خدا بخواد شروع میکنم..اون دوسال فقط خام گیاهخواری میکردم ولی اگه بعد شیر دهی شروع کنم جوجه کباب.وکباب گوشت وشیر وماست وپنیر رو هم اصافه میکنم

درواقع مال من خام گیاهخواری بود

راضی بودی ؟؟ اگه حوصله شو داری ی مقدار از برنامه ی غذاییت میگی؟؟ ممنون

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2706