2737
2734
عنوان

فر برقی یا فر گازی؟

102 بازدید | 10 پست

بچه ها اومدم فر جدا بخرم،

فر برقی بهتره یا گازی؟

فر برقی هم غذا رو خوشمزه میکنه یا مثل برنامه فر ماکروفره؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

برقی اشعه ش زیاده گازی خوبه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راضی هستی؟ عملکرد هردو خوبه و عیبی ندارن؟

اره عزیزم من نود درصد از گازش استفاده  میکنم فقط جوجه گردون و گریل شدن روی چیزی باشه از برقی استفاده میکنم

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

من که شنیدم فر تو کار گازی خوب تیست🤔

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2738
اره عزیزم من نود درصد از گازش استفاده  میکنم فقط جوجه گردون و گریل شدن روی چیزی باشه از برقی اس ...

مال شما تو کار گازی هست؟من واسه خونم خواستم صفحه ای بزارم و توکار گازی چون گفتن تو کار گازی خوب نیست منصرف شدم

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
بعد با کدوم غذات خوشمزه تر میشه؟

عزیزم میای تاپیک یکی مونده به اخرم نطرت رو بگی؟ممنون میشم