2733
2734
عنوان

میگه 5 روز ظرف نمی‌شوی جارو نزدی کارات تلمباره

| مشاهده متن کامل بحث + 2433 بازدید | 119 پست
دقیقاا مادرش مرض وسواسی و ژن کلفتی شدید داره  بطوریکه از صبح تا شب درحال کاره.  فک کرده ...

از اولش حدس زدم،هر مردی و دیدم اینجوریه مادرش وسواسی بوده،توقع دارن مثل مامانشون باشی

اسم تو رو پیشونیه من نوشته شده💓
خیلی خوبه بنظرم هیچوقت کارات نمیمونه وراحتی من یبار به شوهرم گفتم شد یبار بگی خونه مرتبه دستت دردنک ...

😂😂😂 ن شوهرمن طفلی خودشم کمک حاله جمعه ها ک خونس سرویسو میشوره🤣🤣

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂😂 ن شوهرمن طفلی خودشم کمک حاله جمعه ها ک خونس سرویسو میشوره🤣🤣

خوشبحالت

نه من بهش کارنمیگم بدتر پشیمونم میکنه😂😂😂همون درحد بستن شیرالات وبرقکاری بسه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
چطوری میزارید ظرفاتون چند روز بمونه و خودتون کثیف باشه.  من شب دارم میخوابم ی قاشق کثیفم نمیزا ...

دقیقا

اصن خدایی ناکرده اومدیم و صب از خواب بیدر نشدیم دیگه 

هر کی بیاد تو اون خونه چی میخواد پشت سر مرحوممون بگه😁

خوشبحالت نه من بهش کارنمیگم بدتر پشیمونم میکنه😂😂😂همون درحد بستن شیرالات وبرقکاری بسه

باید یادش بدی🤣

من مدیون مادرشوهرمم ک همچی یادش داده 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
دقیقا اصن خدایی ناکرده اومدیم و صب از خواب بیدر نشدیم دیگه  هر کی بیاد تو اون خونه چی میخواد ...

دور از جونت. 

مامانم همیشه اینو میگه😂

درواقع هر روز میشورم  ولی شب گاهی میمونه چون مثلا صبح شستم پختم

عیب نداره مگه قراره همیشه همه جا مرتب باشه یوقتایی ادم خسته میشه یاحوصله نداره دیگه نباید همسر ادمم مثل خاله خانباجیا گیر بده که

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ینی کار خونه جارو زدن و ظرف شستن انقدر باید مسئله مهمی باشه که باعث شه با شریک زندگی مون دعوا کنیم و دلخوری پیش بياد؟ يه روز تا شب بهش بگو بشينه خونه و ببینه که شمام چقدر داري زحمت میکشی شاید بهتر شد رفتارش 

من به یه جایی میرسم واسه یه لحظه دیدنم باید سر و دست بشکونی    
چطوری میزارید ظرفاتون چند روز بمونه و خودتون کثیف باشه.  من شب دارم میخوابم ی قاشق کثیفم نمیزا ...

بخدا یکی یکی میخوندم ببینم کی این پست رو میذاره😂😂😂

مرسی خواهر از زحمتت

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

کاش شوهر منم یه ذره بهم گیر میداد البته اینقدر همیشه مرتبه که چیزی نمیگه ولی یه بارم نامرتب باشه حرصم میگیره میگم چرا هیچی نمیگی

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706