2737
2739
عنوان

میگه 5 روز ظرف نمی‌شوی جارو نزدی کارات تلمباره

| مشاهده متن کامل بحث + 2433 بازدید | 119 پست
طرف شستم اومده با ذره بین قالی دیروز جارو زده رو چک میکنه  خب عنتر وقتی هرروز رو فرش سفره میند ...

چرازیرسفره ایی نمیندازی زیرتون بعدبتکونید خونتم زودبه زودکثیف نمیشه

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرازیرسفره ایی نمیندازی زیرتون بعدبتکونید خونتم زودبه زودکثیف نمیشه

اوکی. لجی ندارم 

از صبح کار کردم انتظار داره بقول شماعمرم مث مادرش به تمیزکاری بگذرونم. 

آدم باید خوبی هاهم ببینه کارایی که طرف کرده 

آی خدا مثل بابای من گفته😂😂😂 یبار سفره رو زمین چنددقیقه موند گفت میخواید بگم بتول خانم جمع کنه ...

اره اره بابای منم میگه جدی به داداشم میگه برودرخونه کامحمدداداشم میگه چراهممون قشنگ وایمیسیم ببینیم چیکارداره به همسایمون بعدمیگه بگودوتاچایی بریزه بیاره برامون😂😂

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2731
اوکی. لجی ندارم  از صبح کار کردم انتظار داره بقول شماعمرم مث مادرش به تمیزکاری بگذرونم.  ...

بی حیال منوشوهرمم مدام سراینچیزابحث داریم کلادوادم متفاوت باهم زندگی میکنن عیرممکنه اصلابحث ودعواپیش نیادالانم کم حرص بخوربرات مهم نباشه 

اره اره بابای منم میگه جدی به داداشم میگه برودرخونه کامحمدداداشم میگه چراهممون قشنگ وایمیسیم ببینیم ...

قشنگ میفهمم چی میگی چون دقیقا شبیه بابای منه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اوکی. لجی ندارم  از صبح کار کردم انتظار داره بقول شماعمرم مث مادرش به تمیزکاری بگذرونم.  ...

دقیقا شوهر منم همینه. مادرش وسواسیه شدییییید. یعنی ۹۰ درصد دعواهامون به خاطر گیر دادنش به خونه داری منه. میگه روزی ۳بار باید جارو بزنی. همیشه باید دستمال دستت باشه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2738
دقیقا شوهر منم همینه. مادرش وسواسیه شدییییید. یعنی ۹۰ درصد دعواهامون به خاطر گیر دادنش به خونه داری ...

من یه بارجاروبزنم هی میرم میام غرمیزنم ازصبح مشعولم هی توکثیف میکنی بچه کثیف میکنه نکن اینونریزواونونیاراونونبر مگه من تازه روشویی رونشستم چراکثیف کردی اونجاروببین صبح جاروکردم ببین چیکارکردی لااقل بزاردوروزتمییزبمونه مردم ازصبح بشوربساب بپزسه بارازصبح جاروکردم (حالایاجارونکردم یایه بارجاروکردم😂)من چ بدبختم شوهرم هی کثیف میکنه هی اینورمن تمیزمیکنم انگارمن دشمنشم باخودم حرف میزنم واینارومیگم میگه خوبه یکیواوردم کلفتیموکنه دیگه بزارمن کثیف کنم😂😂😂دیگه جابراحرف زدن اون نیست

من شام میخوریم میز شامو همینطوری ول میکنم حتی بطری آب که خوردیم هم تو یخچال نمیذارم😆

چجوری میتونی اخه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

والا شوهرمنم وسواس داره ی جا لکه ای باشه ناراحت میشه برای همین هرررررر روز جارو میکشم گردگیری میکنم روزا خونه نیس تا دوازده میخابم بعد پامیشم صبونه میخورم و کارامو شرو میکنم بعضی وقتاهم شب تمیزمیکنم ک صب کار نکنم والا حوصله دعوا واینا ندارم میدونم تمیزی و نظافت دوس داره هروز خونم مث دسته گله نمیتونم زندگیمو فدای تنبلیم کنم ک

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
راحت😬 حالا صبح شوهرم که بیدار میشه بره سرکار ظرف و میزو ی جا جمع میکنم بلکه بتونه جا پیدا کنه صبحو ...

خخخخ. حالا تو صب پامشی براصبونه همسرت، من صبونه بیدار نمیشم. ناهارم ک نمیاد 😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706