2733
2739

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا مثل ما چه خبرتونه😅من کلا دختر خاله هام زن پسر خاله هام شدن غریبه نداریم بجز من 🙄

ما بیشتر فامیلیم 

الان 6 تا جاری هستیم سه تا دختر خاله ایم  و سه تا دیگش دختر داییام هستن   

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  
2728

وای من عاشق ماکارونی برای ظهرم ولی شوهرم عمرا ماکارونی غذای نونی برای ظهر نمیخوره این یکی از ویژگی شمالی است 🤣🤣ظهر تحت هر شرایطی باید برنج باشه 

ماکارونی خوردین جای منم خالی کنین😃😃

منم نهار قورمه سبزی گذاشتم 

شامم که با دوستامون قرار رستوران و گردش داریم

خوشحال میشم پیجم 
فک کنم بارانه۱مامانته😂

بارانه 1 کیه دیگ

ن بابا مامانم اصن تو این سایت نیست

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
خخخ منم میخاستم‌درس کنم کنسل شد

من هنوزم میخام درست کنم😁😁

فعلا ساعت ۱۱ اینجا😅😅

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2740
ما بیشتر فامیلیم  الان 6 تا جاری هستیم سه تا دختر خاله ایم  و سه تا دیگش دختر داییام هستن ...

درست مثل ما کلا فامیل رفتیم تو هم من پسر خاله هام برام خیلی بزرگ بودن برا پسرشون میومدن خواستگاری😐😐😐 منم رد میکردم فعلا بجز من همه با فامیل عروسی کردن بنظرم خوبه با فامیل عروسی کردن 😍

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
خوشبحالتون ماکه شوهرم ک عمرا اگه مارو ببره بیرون همش میگه باوضیعت بنزین بعد خواهرام همه دور هم جمع م ...

واچه جور خواهرین خب توام خواهرشونی.دیگه

خدا وکیلی صدتومن میدم دیگه کاربریمو نترکونین😑
وای من عاشق ماکارونی برای ظهرم ولی شوهرم عمرا ماکارونی غذای نونی برای ظهر نمیخوره این یکی از ویژگی ش ...

خوش بگذره گندم جون

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
بعد تو گفته بودماکارونی داریم شبم بیرونیم منم شوخی کردم عزیزم

اها

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706