2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نه یکم بزار دهنت من اصلا رژیمم باشم از هیچی دریغ نمیکنم 

کالریش زیاده حیفم میاد میگم خودمو با یه چیز دیگه سیر میکنم😅

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2728

ناهار ماکارونی 😍

شامم که شوهرم نیست سرکارها میرم خونه مامانم 

چقدر همه ماکارونی درست کردنن😋😋😍😋

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
فسنجون دارم  خوش بحالتون همه شام دارین میرین بیرون من که بچه هام کوچیکن از ترس آنفولانزا جرئت ...

وای پسر منم کوچیکه از ترس مریضی توخونه زندانی شدیم 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

قرار بود ناهار پیشم باشه شیشلیک درست کنیم بعد از طهر هم بریم بیرون زنگ زدن گفتن باید بیای سر کار 😥 رفت😭

الانم تنهام برا خودم عدسی گذاشتم ... شبم احتمالا خیلی دیر میاد گفت برو خونه مامانت اینا 😭😭😭😭😭

2740

من مهمونی هستم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
خوشبحالتون یابیرونین یاخونه مادرشوهری چیزی دعوتین

خوشبحالتون ماکه شوهرم ک عمرا اگه مارو ببره بیرون همش میگه باوضیعت بنزین بعد خواهرام همه دور هم جمع میشن منو نمیگن جنس شون خرابه خونه مادرشوهرم ک وقتی میری همش باید کار بکنی هیچی از اون مهمونی نمیفهمی

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔