2737
2734

ای بابا چقد دلت خوشه واقعا😔

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست

ولی خداییش هر روز منتظر تاپیکاتون هستم 😁

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیشب وقتی خوابیدم شوهرمو که دیدم خوابیده بود انقد گریه کردم میگفتم کاشکی اینقد دوسش نداشتم کمی ازش بدم میومد میترسم یه چیزیش بشه دلواپسش بودم

خدایا امیدم رو تا امید نکن برای باردار شدنم صلوات بفرستید  
2731
من دیشب وقتی خوابیدم شوهرمو که دیدم خوابیده بود انقد گریه کردم میگفتم کاشکی اینقد دوسش نداشتم کمی از ...

انشالله که همیشه سلامت باشین و در کنار همسر عزیزتون 

بهترین و قشنگ ترین اوقات داشته باشین .

ممنونم از لطفتون 🌷🌷🌹🌹

خواهش😊

2738
ممنونم از لطفتون 🌷🌷🌹🌹

اقابهنام شعر از نامردی پست بودن لاشی بودن ندارین این روزها به دردخیلیامیخوره....

2706