2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما استفاده کردی؟ من خریدم با این چیزایی ک خوندم نظرات دیگران گریه ام گرفته  دانشگاه میرم من😭

تابستون بخور 

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
2738
آره درطته  مون پوست رو عمقی پاک سازی میکنه  اولش خیلی شدید هرچی زیر پوست هست میریزه بیرو ...

عزیزم تا جایی ک ممکنه استفاده نکن مخصوصا اگه سرخود تصمیم ب استفادش گرفتی

هرماه باید ازمایش خون بدی چون روی کبدت و انزیم هاش تاثیر مستقیم داره

متاسفانه توی ایران دکترا براحتی تجویز میکنن

اما در کشورهای پیشرفته تر بعنوان آخرین راه درمانی هس یعنی دیگه هیچ راهی بجز اون وجود نداشته باشه

باعث سرطان پوست هم میتونه بشه

من خودم دکتر تجویز کرد و نخریدم اصلا

بعد با یک راه حل ساده که صب و شب صورتم رو با پنبه و آنتی بیوتیگ تمیز میکردم و روش ژل ضدجوش ژنوبایوتیک میزدم که ۳۰ تومن بود، کلش رفت خداروشکر

آره عزیزم ن بابا نترس خیلی خوبه

عزیز شما تخصصی داری در این زمینه؟ شما احتمالا یا خودتون یا اطرافیان تون استفاده کردید و به ظاهر قضیه نگاه کردین که جوش ها برطرف شده ولی ازینکه چه اثراتی درون بدن تون گذاشته و چه مشکلاتیو در آینده ممکنه بوجود بیاره خبر داری؟

نه قطعا

عزیزم تا جایی ک ممکنه استفاده نکن مخصوصا اگه سرخود تصمیم ب استفادش گرفتی هرماه باید ازمایش خون بدی ...

جای جوش نداشتی؟

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
جای جوش نداشتی؟

الان فقط دوسه تا جا که گود شده بود مونده که مشخص نیست .ولی اگه ادامه میدادم همونم میرفت

دوستم که به پیشنهادمن استفاده کرد جای جوششم برد اما من از داروخونه بعنوان ضدجوش خریدم و در مورد ضدلک بودنش اطلاعی ندارم

2706