2733
2734
عنوان

کسی ریزش سکه ای مو داشته

39860 بازدید | 39 پست

دوستان اگه تجربه ای دارین بگین من موهای پرپشت و ضخیمی دارم دو سال قبل یهو دیدم وسط سرم اندازه سکه خالی شده خیلی ناراحت شدم و کلی سرچ کردم دیدم بیشتر از استرس کلی رو خودم کار کردم ک خوب شد الانم از تابستون ریزش موی وحشتناک دارم تروییدم خوبه پرولاکتینم ی ذره بالاس ک قرص میخورم انروز دیدم ی جا سرم اندازه نصف سکه خالیه همسرم میگه ریزش سکه ای نیس ولی خودم خیلی ناراحتم تا حالا تجربه داشتین یعنی دلیلش چیه و درمانش

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویتامین دی رو حتما چک کن،بعدشم یه ماه زینک پلاس بخور هرروز خیلی تاثیر داره تو ریزش مو،شوهر من هم ریزش سکه داشت،دکتر بهش محلول ماینوکسیدیل با پماد هیدروکورتیزون تجویز کرد

2731

من همسرم ریزش سکه ای داشت

دکتر رفت گفت بخاطر فشار عصبیه

زیاد شد تیکه تیکه موهاش ریخت

ی محلول داد دکتر زد خوب شد خداروشکر

خیلی زودددد اگه ریزش سکه ایه نگران نباش فقط دکتر خوب برو خیلی زود خوب میشه

دکتر نرفتی؟

اون دفعه ن گفتن چاره ش فقط تزریق کورتون یا نمیدونم چیه منم نرفتم یکی دو ماه بعد خوب شد

من همسرم ریزش سکه ای داشت دکتر رفت گفت بخاطر فشار عصبیه زیاد شد تیکه تیکه موهاش ریخت ی محلول داد ...

اره منم از نت عکسا رو دیدم ترسیدم ولی دکتر پوست اطمینان ندارن چون واسه جوشای صورتم رفتم بدترم کردن میدونم فشار عصبیه دندون قروچه هم دارم شبا

بله من داشتم به خاطر استرس بود. رفتم دکتر و بهم یه قطره داد که یادم نبیت اسمش رو زدم به سرم و بعد یک ماه کامل درمان شد. اصلا نگران نباش قابل برگشته ولی راحت درمان میشه حتما با پزشک مشورت کن چون قطره ای که من گرفتم کلی باید با احتیاط مصرف میشد

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
بله من داشتم به خاطر استرس بود. رفتم دکتر و بهم یه قطره داد که یادم نبیت اسمش رو زدم به سرم و بعد یک ...

ارع میدونم فشار عصبیه

اون دفعه ن گفتن چاره ش فقط تزریق کورتون یا نمیدونم چیه منم نرفتم یکی دو ماه بعد خوب شد

من دکتر رفتم آلوپکسی داد با قرص اسپیرونولاکتون خوب شدم...البته نمیدونم آلوپکسی الان هست یا نه چون تو تحریما هم پیدا نمیکردم

دعا کنید دخملم سالم بیاد تو بغلم...
من دکتر رفتم آلوپکسی داد با قرص اسپیرونولاکتون خوب شدم...البته نمیدونم آلوپکسی الان هست یا نه چون تو ...

قطره است یا باید تزریق شه

2706