2733
2734
عنوان

تنگ شدن واژن بعد از زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 63924 بازدید | 128 پست
مگه تنگی کردن وازن جزو زیبایی نیست... اگه رایگان باشه که عالی میشه

اره اتفاقا اطرافیانم با هزینه اینکارو کردن

ولی شانس من دکترش خیلی خوب بود و چون حین زایمان داشتم باهاش حرف میزدم و اصن جیغ نزدم باهام دوس شد و خودش بخیه هامو زد

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشینا😁خالی با پباز تفتش بدم یا روغن بریزم 

اول پیاز رو همراه گوشتهای قلقلی سرخ کن بعدش زرد چوبه و گردوها رو یه تفت کوچیک بده

اب کم بریز و هر نیم ساعت یه تیکه یخ یا یکم اب سرد اضافه کن

من عاااااشق فسنجونم

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
2731
اول پیاز رو همراه گوشتهای قلقلی سرخ کن بعدش زرد چوبه و گردوها رو یه تفت کوچیک بده اب کم بریز و هر ن ...

اره خیلی خوشمزس من عاشقشم 

خیلبییی ممنون🧡

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
شما زایمان کردی یا میخوای بکنی؟

البته به قول دوستان دره قابلمه نشده هااااااا

ولی خیلی دوست دارم عیییین اولش بشه

خخخخ

ماله شما اون وقت هزینه داره برید پیشه ی ماما یا ی پزشک زنان بهش بگی سایزشو کوچیک میکنه

خخخ سایزو خوب اومدی

اونوقت سایز چی رو ...در قابلمه رو ایااااا

تو نت دیدم میگ کوفته قلقلیو جدا سرخ کنم گردو رم با ی پیمانه اب بزارم‌بپزه پخت بعدش کوفته قلقلیو اضاف ...

کوفته هاتو سرخ کن گردو رو بدون روغن تفت بده که مزه ی خامی گردو بره بعد که تف دادی بهش ال و رب انار اضافه کن به اندازه بعدشم کوفته هارو استفاده کن ادویه هم فقط از نمک و زردچوبه استفاده کن اگه هم رب انارت خیلی ترش بود یک مقدار خیلی کم شیره انگور یا شکر اضافه کن البته بستگی به مزاح داره من که ترش رو دوسدارم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
اره اتفاقا اطرافیانم با هزینه اینکارو کردن ولی شانس من دکترش خیلی خوب بود و چون حین زایمان داشتم با ...

خوشبحالت اسی من خیلی میترسم از زایمان طبیعی و میگم هرجوری شده باید سزارین کنم تنها چیزیم که بدم میاد از زایمان زنهای اطرافم رو میبینم که خیلی گشاد شدن واصلا درست بخیه نشدن یا اینکه یکی از دوستام بیمارستان خصوصی هم بود میگفت دکتره انقد بهم بد و بیراه گفته گفته هرزه وقتی داشتی حال میکردی به الان فکر میکردی  بعد میگفت با قیچی خیلی پاره شدم میگفت نصفشم برام بخیه نزده میگفت گفتم توروخدا بخیه بزن گفته برو بایا میخوای بعد زایمان دوباره دختر شی عمرا 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
عزیزم قبل زایمان پیاده روی خیلی داشتم برای اینکه دهانه رحمم باز شه اما اصلا باز نشد و با ۱سانت بستری ...

چه خوب عزیزم کدوم بیمارستان بودی 

خوشبحالت اسی من خیلی میترسم از زایمان طبیعی و میگم هرجوری شده باید سزارین کنم تنها چیزیم که بدم میاد ...

وای چه دکتر ببخشید وحشی بوده☹من تو تامین اجتماعی زایمان کردم و رفتار ماماها و دکترش عالی بود

حتی ماماها برام با روغن ماساژ میدادن و گفتن فقط وقت زایمان برامون دعا کن

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 
2706