2737
2734
عنوان

تنگ شدن واژن بعد از زایمان طبیعی

62461 بازدید | 128 پست

خانوما سلام

من موقع زایمانم  داخل واژن رو هم برام بخیه زدن که دردناک بود و گفتن اینجا رو نمیشه بیحس کرد

و بعدش بیرون رو زدن 

الان بخیه های بیرونیم کاملا خوب شده و اثری ازشون نیست ولی نمیتونم نزدیکی کنم چون تنگ شده و درد زیادی داره به حدی که گریم میگیره..

راهی سراغ دارین که دردش کمتر شده؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من‌موقع زایمانم اصن درد نداشتم 

دکترم گفت داخلت باز شده و برای همین دو تا بخیه لازم داره منم گفتم بزن و زد

الان خیلی بد شده و دردناک

از درد زایمانم بدتره

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 

واسه منم خیلی تنگ کردن .با ژل روان کننده داخل واژنم بزن بعد الت شوهرتم روغن زیتون چیزی آعتشته کنه تا دوماه موقع نزدیکی درد داری کم کم خوب میشه 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

استاتر عزیز خیلی ببخشین نمیتونم برا این تاپیک بزنم 

خانما برا خورشته فسنجون با کوفته قلقلی فقط باید برا خورشتش گردو رو با ی پیمانه اب بریزیم ؟؟؟؟؟نباید با پیاز سرخش کرد؟؟؟؟

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
2738
ژل استفاده کن خب لازم به تنگ کردن نبوده چرا تنگ کردی

عزیزم دکتر گفت دوتا بخیه لازم داره بزنم؟منم گفتم باشه بزن

نمیدونستم اینطور میشه

من‌موقع زایمانم اصن درد نداشتم  دکترم گفت داخلت باز شده و برای همین دو تا بخیه لازم داره منم گ ...

بعدا خوبه اولهاش اینجوریه 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
استاتر عزیز خیلی ببخشین نمیتونم برا این تاپیک بزنم  خانما برا خورشته فسنجون با کوفته قلقلی فقط ...

یعنی چی جفتشو توهم میخای بریزی

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
خخخ چه جالب چقدر هزینه ش شد اخه منم میخوام انجامش بدم

دوستم

من تو تامین اجتماعی زایمان کردم رایگان بود

دوستم من تو تامین اجتماعی زایمان کردم رایگان بود

باید بری دکتر زنان اخه کی میتونه کموت کنه اینجا سایت پره مرده مزاحمت میشن

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
استاتر عزیز خیلی ببخشین نمیتونم برا این تاپیک بزنم  خانما برا خورشته فسنجون با کوفته قلقلی فقط ...

اول پیازو تفت بده بعد گردو رو تفت بده و آب بیز

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2706