2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب میتونه همه حق وحقوقت رو بده . یعنی یه شبه این طوری شده

والا ما با هم خوب بودیم

شوهرم فاز نخواستن برداشت

ی چیز عجیبیه

همش بحث خواهرا بود

ازشون متنفرم چ بدبختی ب بار اومد

والا ما با هم خوب بودیم شوهرم فاز نخواستن برداشت ی چیز عجیبیه همش بحث خواهرا بود ازشون متنفرم چ ...

خوب برین مشاوره ،بفهمی از کجا داری میخوری 

این جوری تا اخر عمر همش تو امپاس میمونی .

ازش دلیل بخوا 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
والا ما با هم خوب بودیم شوهرم فاز نخواستن برداشت ی چیز عجیبیه همش بحث خواهرا بود ازشون متنفرم چ ...

وقتی انقدر راحت بهت میگه نمیخوام

دیگه به چه دردی میخوره باهاش بمونی

زندگی های الان‌چقدر مسخره شده واقعا 

تهش هیچی نیست باور کن....
2738
خوب برین مشاوره ،بفهمی از کجا داری میخوری  این جوری تا اخر عمر همش تو امپاس میمونی . ازش دلیل ...

دلیلش سرد شدنشه

بم گف روزی ک رفتی واسم مُردی

یکم دیوونه شده فکر تلافیه

شایدم زیر سرش بلند شده

نمیاد مشاور یبار رفتیم ریدم بش تعهد نمیداد گفتم نمیام بات

دلیل بهونه میاره خیلی لجوجه

هنوز کشف نکردن سر چی داریم جدا میشیم

من اوصاعم بدتر بود فکر کن قفل های خونمو عوض کرده بودن تا بر نگردم از همسرم هم گرفته بودن که یهو نره خونه دلش بگیره شوهرم و خانواده اش ميگفتن نمی خوایم و طلاق بگیر و کلی حرف چرت و پرت روی اینکه ی بار نمیخواستم برم خونه خواهر شوهرم مهمونی مادر شوهر میگفت تو میخوای آبروی ما رو ببری. ده روزی خونه مادرم بودم چه حرفا که نشنیدم ازشون . هرچی زنگ میزدم به شوهرم جواب نمیداد اصلا ی وضعی .ولی خب به خودم گفتم به زندگیم ی مهلت دیگه بدم به خاطر بچه ام و دشمن شاد نشم و برگشتم هر چند هیچ وقت دلم باهاشون صاف نشد ولی خب خداروشکر الان بیخیال شدم خیلی کم می رم میام . ميبينمشون هم انگار نه انگار چیا به من گذشته مثل قبل رفتار میکنم . خانواده همسرم خوبيشون خوبه بديشونم خدا نیاره میخوان از روی زمین محوت کنن

2706