2737
2739
عنوان

تو دوراهی موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 21 پست
آره خوبن ولی خواهرم اینا میگن اونا الان باید هدیه بخرن احترام کنن تو نامزدیت ازدواج ک کردی تو جبران ...

نه فک نمیکنم اینطور باشه. 

ما نباید توقع داسته باشیم فقط بهمون محبت کنن و محبت نکنیم از اونطرفم اونقد تو محبت زیاده روی نکنیم که هم خودمون تقاضای جبران داشته باشیم هم اون طرف پر رو شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من برو براشون کيک بخر يا حتي کيک درست کن  فکر کن پدر خودته

بخدا همینطور فکر میکنم ولی میترسم از اینکه بعدش باعث بوجود اومدن چیزایی بشه ک بدتر باعث عذابمه

2728
شما همسرتم قطع رابطس؟ بچه ات نمیره؟ مام سه ساله قطع رابطه ایم نمیریم کلا. البته اولا یکی دوبار همسرم ...

نه گلم همسرم قطع رابطه نیست،دلم نیومد اجازه ندم به ننه باباش سر نزنه،بچمم مثل خودم از اخلاق و رفتارشون بیزاره،۱۱ سالشه،تمایلی نداره بره خونشون،آخه هم حرف مفت خیلی میزنن هم بهداشت و اینا مراعات نمیکنن کلا😷

عوضش امنیت داریم...😏
بخدا همینطور فکر میکنم ولی میترسم از اینکه بعدش باعث بوجود اومدن چیزایی بشه ک بدتر باعث عذابمه

نه عزيزم اولا که به خاطر خدا اين کار رو انجام بده 

يعني هميشه بگو خدايا چون تو گفتي به پدر و مادر نيکي کنيد من اين کار رو براي رضاي تو انجام مي دهم تو هم تو زندگي به من کمک کن 

بعد هم مطمين باش اگر به پدر و مادر همسرت خوبي کني يه جايي هم اونها به دادت مي رسن 

نه گلم همسرم قطع رابطه نیست،دلم نیومد اجازه ندم به ننه باباش سر نزنه،بچمم مثل خودم از اخلاق و رفتارش ...

اها مرسی ک جواب دادی. من همسرم نمیخواست بره خودم گفتم گناه دارن جداشون کنم فرستادم چندبار ولی دیگه اینم میگه اونا کینه ای هستن دوس ندارم برم دیگه نرفتن . خاک برسرشون بی لیاقتا