2733
2739
عنوان

تو دوراهی موندم

201 بازدید | 21 پست

بچه ها تولد پدر شوهرمه دوس داشتم کیک بخرم براش ولی خواهرم میگه که اگر براش خریدی چون نامزدی هستی توقع پیدا میکنن ازت و هر وقتم که نتونسی بخری ناراحت میشن بعد مادر شوهرت و خواهر شوهرت توقع دار میشن ازت بنظرتون چیکارکنم کیک بخرم؟ یا فقط تبریک بگم بهش نظرتون و تجربه هاتون بنویسید برام

نه کیک خریدن توقع نمیشه 

مثلا اگه هردفعه بری خونشون جارو بکشی اون میشه وظیفه و توقع 

ولی برای تولد کیک گرفتن وظیفه و توقع نمیاره

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حق با خواهرته عزیزم،از همین اول پرروشون نکن،۱ تبریک خشک و خالی بسشه،منم اولش مثل تو فکر میکردم و توقعاتشون ازم سر به فلک کشید و زندگیمو به گند کشیدن،الانم ۵ ساله قطع رابطم🙁

عوضش امنیت داریم...😏
بعد عادت نمیکنن یا اینکه بقیشونم توقع نمیکنن؟

نه عزیزم چربطی داره

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738
فقط یه جعبه شیرینی کافیه همین که به یاد بودی براشون کافیه توقع بالامیره 

شیرینی و کیک چه فرقی داره🙄🙄😐

با اجازه استارتر سلام مامان های عزیز ممنون میشم اگه پاسخ بدین به پرسشنامه من خدا خیرتون بده در ازای محبتتون صلوات میفرستم براتون این لینکش هست حیاتیه لطفا چند دقیقه وقت بزارید 🙏🙏🙏🙏

https://survey.porsline.ir/s/p3aeMA8

نه ایرادی نداره ممکنه مادرشوهرتون یوقت توقع کنه بقیه نه اگه اونا با محبتن ایرادی نداره 

آره خوبن ولی خواهرم اینا میگن اونا الان باید هدیه بخرن احترام کنن تو نامزدیت ازدواج ک کردی تو جبران کن الان ن 

شیرینی و کیک چه فرقی داره🙄🙄😐

فرق میکنه قربونت برم

شیرینی یعنی به یادبودی و کادو هم نمیخواد

اما کیک یعنی تولد گرفتن و پشت بندش کادو هم میخواد 

خانواده شوهر من که اینجوری ان شما رو نمیدونم

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
آره خوبن ولی خواهرم اینا میگن اونا الان باید هدیه بخرن احترام کنن تو نامزدیت ازدواج ک کردی تو جبران ...

کااااملا درسته

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
حق با خواهرته عزیزم،از همین اول پرروشون نکن،۱ تبریک خشک و خالی بسشه،منم اولش مثل تو فکر میکردم و توق ...

شما همسرتم قطع رابطس؟ بچه ات نمیره؟ مام سه ساله قطع رابطه ایم نمیریم کلا. البته اولا یکی دوبار همسرمو دخترم رفتن به اصرار من ولی دیگه نمیره

2706