2733
2734

چند وقت پیش نشسته بودیم تو خونه پیش شوهرم  دراومد گفت تو اخه چی میدونی هیچی نمیدونی گفتم اتفاقا من بیشتر اون چیزی ک نشون میدم میدونم گفت خو خفه شو گفتم چ طرز حرف زدنه باز گفت خو خفه شو ....باز چند وقت بعدش عروسی شد داشتم ارابش میکردم اومد خونم درمیاد میگه تو خوشکلتری یا نامزد من ؟گفتم هیشکی نمیگه دوغم ترشه هر کسی ب نظر خودش از همه خوشکلتره گفت ن نامزد من خوشکلتره ...گفتم اصلا من خودمو با کسی مقایسه نمیکنم ک خوشکلتر باشه یا زشت تر هر کسی ی جوره باز رفت ........دیروز بابام بم گفت زنگ بزن داداشت ببین برا عروسیش تدارکات دید بش گفتم بابا خودت زنگ بزن گفت تو بهتر باش حرف میزنی ازش بپرس...گفتم چیکار کردی داداش عروسیت چی شد گفت مشخص نی هنو تا صبح باهام تماس تصویری گرفت سلام علبک کردیم بش میگم اونایی ک میخواستی جور شد؟؟پرو پرو در میاد بم میگه ب تو چ .....واقعا یعنی داداشی ک ۲۶ سال ادم نگرانشه چی میخوره گجا میخوابه ادم غصشو میخوره یوقت سختی نکشه باید اینجوری جواب ادمو بده ....ازش خیلی بدم اومده این مدت ...حالم از رفتاراش بهم میخوره با خودم میگم اصلا من برم عروسی این برا چی ....ادم ذوقش کور میشه ....کلا خیلی رفتاراش عوض شده ...انگار تو دنیا فقط اینه ک زن گرفته

بعد از ۳ ماه دوباره عضو شدم😢

اوه. 

فقط تورو خدا مشکلت با داداشتو سر عروس خالی نکن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولشه عزیزم این فکرا میاد تو کلشون. مخصوصا اگه رابطه نزدیکی داشتین بیشتر مقایسه میکنه.و بخاطر علاقش اونو بهتر میبینه

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
2738
زن گرفته جوگیر شده ی مدت کم محلیش کن ادم شه

اصلا خییییلی رفتارشوعوض شده ...قبلا انقد خوب بود زنگ میزد حالمونو میپرسید الان زنگ ک نمیزنه هیچ...ب  رفتاری هم میکنه

بعد از ۳ ماه دوباره عضو شدم😢
ب نظرت ی ادم چرا انقد عوض میشه

ندیدم همچین چیزی گلم. دادا‌شم مجرده. ولی هر کاری کنه من عاشقشم. 

ولی مثلا شوهرم ی خط درمیون جواب ابجیشو نمیده، خواهرش ب من میگه ب فلانی بگو ی زنگ بزنه دلتنگشم 

بعضیا اخلاقشونه تقصیر زنشون نیس 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

تا بهحال از داداشام حتی یک کلمه منفی و بی اذبی نشنیدم خداروشکر.... متاسفم برات و ناراحتم... اصلا باهاش حرف نزن ولی عروسی حتما برو و در کنار مامان و بابا و شوهرت خوشگل و شیک باش. یه وقت نخوای کوچیکش کنی تو جمع، کوچیکش نکن. اما سر سنگیین باش... نزار روتون بهم وابشه. تو الان نقش مهم داری تو،،  الان اون داغ عشقه. فک میکنه چه خبره، اون کنترل دهنش دست خودش نیس.این از غرور بیجاشه، یه وقت با یه حرف جلو زنش خوارت میکنه.... تو اصلا باهاش همکلام نشو. ولی گله نزد زنش ابدا نکن. 

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
2706