2737
2739

ب خودت تلقین نکن

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

نمیشه نداره

نباید بری

من الان دخترم ۱۱ ماهشه،دو هفته س به خاطرش از خونه نیومدم بیارم که مبادا آنفلوانزا بگیره(این کاریه که خودم انجام دادم به کسی توصیه نکردم،نظر خودمه)

به خودم میگم حتی اگه یک درصد احتمال داشته باشه بچه م مریص شه و من اون کارو بکنم مقصرم

حالا که شما بارداری و شرایطط خیلی سخت تر

اونی که آنفلوآنزا داره خودش اینقدر حالش بد و داغونه که نمیتونه بره مهمونی. حتما سرما خورده طرف.

من  داشتم از درد خودم رو میکوبیدم ب زمین

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2706