2733
2734
عنوان

جریان منه احمق‌و نامزد با سیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 95 پست
صفات خوب خیلی داره رگ‌خواب داره در حد چی... هر زنی‌جای من بود الان تو مشتش گرفته بود اما منه بی سیاس ...

تا وقتی وابسته ای همینه، دل بکن خودش میاد سمتت 

لایکم که میکنید جوگیر میشم فکر میکنم مبصر کلاسم مودب میشم   
ضعیفی اگه نبودی جلوش وامیستادی میگفتی ناخنه خلاف که نکردم همینی که هست نمیخوای هم به سلامت از اول من ...

اولش اینطوری گفتم بعد گفت اصلا برو همه جاتم ژل بزن چون سر ژلم بحث داشتیم خلاصه من افتاد رو دنده لجم

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا.. بعدا با حالت طلبکارانه و مظلوم بگو نگاه چیکامیکنی. همونطور که من به علایق تو احترام میزارم ...

باشه پس نمیکنم ولی ۳تاشو کندم😂

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
اولش اینطوری گفتم بعد گفت اصلا برو همه جاتم ژل بزن چون سر ژلم بحث داشتیم خلاصه من افتاد رو دنده لجم

داره از نقطه ضعفت استفاده میکنه 😕

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2731
یعنی دیشب تا ۵ صبح گفتم دختر بابام‌نیستم درش نیارم هی تکرار میکردم خیلی لج باز و کله شقم دست خودمم ن ...

ن بد نمیشه

اصلن نکن

برو اون سه تارو هم ترمیم کن

اصلن هم ب روی مبارک نیار 

پروش کردی دیگه خاهر من

بخدا همین کارارو میکنیم پسرا فک میکنن چ تحفه هایی هستن

داره از نقطه ضعفت استفاده میکنه 😕

اره دقیقا کلا میخواد منو طبیعی کنه خوبه ها ولی اقا منو اونجوری دیده بود پسندیده بود دوس نداشت نمیپسندید دیگه مگه زورش کردم اونهمه التماسم کنه

ن بد نمیشه اصلن نکن برو اون سه تارو هم ترمیم کن اصلن هم ب روی مبارک نیار  پروش کردی دیگه خا ...

گف پولشو خودم‌میدم‌برو ترمیمش کن اون ۳تارم ولی نمیده میدونم فقط میخواست منو ارومم کنه

2740
به دوست پسر رو بدی پررو میشه. کاری نکن بعدا حسرت بکشی. بخاطر رابطه ای که معلوم نیس بهم نیرسین یا نه

دقیقا واسه خودم‌متاسفم ولی دست خودم‌نیس شدیدا استرسی میشم و لجبازم در حد لالیگا

اره دقیقا کلا میخواد منو طبیعی کنه خوبه ها ولی اقا منو اونجوری دیده بود پسندیده بود دوس نداشت نمیپسن ...

یه دفه خیلی جدی بشین باهاش صحبت کن تکلیفتو روشن کن باهاش 

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
ببخشید طولانی شد ولی‌مت یه جریان‌کاشتو نتونستم حتی کنترل کنم بدون دعوا حل شه مثل من‌نباشید و اگر احس ...

منم مث توام درمورد همه چی باید بحث کنم واقعا بعضی وقتا دیوونه میشم سیاست اصلا ندارم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
یه دفه خیلی جدی بشین باهاش صحبت کن تکلیفتو روشن کن باهاش 

حرف زدنی مظلووووم‌میشه فقط نگام‌میکنه 

عزیزم شاید دست خودش نیست 

ببخشید معذرت می خوام منم حس بدی دارم نسبت به کاشت ناخن 

همش فکر می کنم با اون ناخن مصنوعی دستشویی میرن وطهارا ت می گیرن اصلا تمیز نمیشه 

حس می کنم  با مایع حتی ناخن مصنوعی تمیز نیست

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
منم مث توام درمورد همه چی باید بحث کنم واقعا بعضی وقتا دیوونه میشم سیاست اصلا ندارم

واقعا اخرش خودم تموم‌میشیم اونا به خاستشون میرسن اما منو ببین هرجی گفتمو تا حالا نکرده اخه همش با جنگ و دعوا گفتم

2706