2733
2739

وای فای خونمون تموم شده با اینترنت موبایلم هستم ، قبلا کلی طول میکشید تا شارژ موبایلم تموم بشه اما الان تند تند خالی میشه ، خراب نشده باشه یه وقت 🤭🤭

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

میگم شاید به خاطر این باشه که از LTE استفاده میکنم

احساس میکنم موبایلم تلاش بیشتری میکنه 😂

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

فکر کنم درست فکر میکنی

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه ربطی نداره ... باطری موبایلت خراب شده

واقعا ؟؟ چی کار کنم ؟ ببین مثلا یهو از ۱۰۰ نمیشه ۶۰ !! مثلا قبلا چهار پنج دقیقه طول میکشید که از ۱۰۰ بشه ۹۹ !! الان خیلی سریع میشه ۹۹ بعدش ۹۸

2738
یعنی خراب شده ؟یا چون از نت سیم کارت استفاده میکنم ؟

نه جون ال تی ئی استفاده میکنی

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
به نظر خودم هم همینه نمیدونم گوشیم چرا اینجوری شده

همینه دلیلش

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
منم گوشیم با وای فای باطری کمتری مصرف میکنه

درسته منم فکر میکنم به خاطر نت سیم کارت هست 

ولی متاسفانه دیشب زدمش به شارژ و خوابم برد تا امروز صبح تو شارژ بود 

2706