2737
2734
عنوان

شوهرم دیونم کرده دیگهه

338 بازدید | 18 پست

وای باورتون میشه چی گفت مهمان داشتیم ازفامیلای خودش زنه پرستاره وباکلاس اونوقت موقعی ک نشسته بودن ی ماشین ازایناک اهن الات واشغال اینامیخرن اومدتوخیابون داشت دادمیزد شوهرم کلا ادم جوگیریه جلواونا برمیگرده میگه هیچی نداری بفروشی بهش اخه من با اوناخیلی رودروایسی دارم کلا نابودم کردچیکارکنم عوض کنه اخلاقشو خیلی خودشوخاکی میگیره

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ب حدی از تواضع وخاکی بودن رسیده ک باید بزاریش کف خیابون با بولدوزر از روش ردشی😑

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
خب مگ چیز بدی گفتی همه تو خونه ضایعات دارن

واقعا همه دارن؟؟؟چرامن ندارم😹😹😹همرومیریزم آشغال میره 

یه بارتازه عروسی کرده بودم مثلامیخواستم جمع کنم حیاط بادمیومدبطری هاتق تق میفتادن صدامیدادن اعصاب نذاشتن واسم دیگه آخرین بارم شد

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
2706