2737
2734

ضربان واسم پخش نکرد ولی پرسیدم گفت همه چیش خوبه منم اینقدر خوشحال شدم یادم رفت از بابت ضربان بپرسم ...الان افتادم به فکر ...ایا مشکلی نیست ؟حالا که جنین رو دیده یعنی قلبشم تشکیل شده؟

سوال دوم اینکه من از تاریخ پریود قبلیم 8 هفته هست اینم الان سن بارداری زده 8 هفته،مگه میشه؟مگه داریم؟

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بعضی از سونوگرافی پخش نمیکنن سری بعدی برو ی سونو دیگه اگه برات مهمه .برا منم اولش دقیق با تاریخ پریودیم یکی بود الان تازه عقب تر از تاریخ پریودیمم میزنه😁😁

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
بعضی از سونوگرافی پخش نمیکنن سری بعدی برو ی سونو دیگه اگه برات مهمه .برا منم اولش دقیق با تاریخ پریو ...

نه فقط میخوام خیالم راحت باشه مشکلی نیست دیگه گوش ندادمم طوری نیست صبوری میکنم ...

💖

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

عزیزم چون باید خودت درخواست میکردی صداشو پخش کنه واست منم خودم خواستم چون دیدم گفت همه چیش خوبه و پخش نکرد گفتم بهش واسم بزاره سن بارداریتم یعنی رشد بچه خوب بوده واسه خیلیا اینجوریه ربطی به پری نداره

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤