2737
2739

سلام دوستان، من اوایل 39 هفته هستم، سر بچم پایینه، 3روز پیش معاینه که شدم دکترم گفت لگنم برای بچم مناسبه میتونم زایمان طبیعی داشته باشم و دهانه رحمم رو کمی تحریک کرد و گفت تا 4 یا 5 روز دیگه دردم میگیره، البته به شرطی که پیاده روی کنم، من از صبح تا مغرب که شوهرم میره سر کار توی خونه تنهام و امکان اینکه برم پیاده روی رو ندارم، البته توی خونه فعالیتم زیاده. جدیدا وقتی به پهلو دراز میکشم پایین کمرم تیر میکشه مثل درد پریودی ولی وقتی میشینم یا وایمیستم اینطور نیست، شما اینجوری بودید موقع بارداری؟؟؟ برای چیه این درد؟؟؟ یا اصلا چیکار کنم زودتر دردم بگیره چون نمیتونم برم پیاده روی؟؟؟ 

پیاده روی روی شروع درد عالیه .من تو زایشگاه دکترم میگفت سینه هاتو ماساژ بده تا دردت بیشتر بشه

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو خونه ورزش کن عزیزم.تو خونه هم میتونی راه بری.

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

تو خانه راه برو 

من باردار بودم دکترم می گفت تو خانه پیاده روی کن 

منم زیر دلم خیلی تیر می کشید 

البته مندسزارین شدم ولی درد زیر دل داشتم انگار از دو طرف یکی زیر شکمم می کشید به اطراف

2738