2733
2734
عنوان

نامه یه دختر بچه به جناب شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 123 پست
درسته ولی انسانیتشون کجاس 

نمیدونم بخدا جوری به خون من تشنه است که بعد عملم رفتم خونه مادرشوهرم اومدم اب بخورم خواهرشوهرم سریع پارچ رو ازم گرفت گفت فلانی کنار پارچ اب بوده ازش نخور اونا هم میترسن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
صبر ایوب میخواد من حس میکنم اینطوری شوهرم خیلی پرروتر بشه بهشم گفتم هر کاری بکنی عوضشو در میارم  ...

مه هر چیزی حد و مرزی داره تا یه حدودی اجازه این شوخیا یا حرفا رو بده...بعدشم خواهر من الان جوری شده دختره یا زنه شوهر داره به زور خودشونو قالب مردا میکنن بخدا.با چشای خودم دیدم...والا مردای ما ها اگرم گول بخورن حق دارن از دست این زنا...چون اینجور زنا خیلی هم واردن تو کاراشون دیگه طرفو تو مشتشون میگیرن...آشغالای هرزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره این مدتم که نگفت گفت دیدم هنوز بخاطر عمل اذیتی گفتم صبر کنم یکم بهتر بشی و ... ولی واقعا اذیت می ...

پس با شوهرت صحبت کن بگو که چقد اذیت میشی بگو خودشو جای تو بزاره بگو روش غیرت داری و چقد سخته برات

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
صبر ایوب میخواد من حس میکنم اینطوری شوهرم خیلی پرروتر بشه بهشم گفتم هر کاری بکنی عوضشو در میارم  ...

دقیقا خدا میدونه این مدت از داخل نابود شدم اخرشم دیروز به بهانه سالگرد فوت عموم کلی بی قراری کردم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
😂😂😂😂😂 مردم از خنده والا حس میکنم کل جریان همونه باورم نمیشه واقعا عاشق شوهرم باشه

باور کن جدی میگم.حالا که به شوهرت حس داره.بگو حسشو برطرف کنه😂😂😂🌵🌵🌵🌵🍆🍆🍆🍆

مه هر چیزی حد و مرزی داره تا یه حدودی اجازه این شوخیا یا حرفا رو بده...بعدشم خواهر من الان جوری شده ...

درسته عزیزم 

پس با شوهرت صحبت کن بگو که چقد اذیت میشی بگو خودشو جای تو بزاره بگو روش غیرت داری و چقد سخته برات

متنفرم از بی خبری اینجوری حداقل میفهمم چی به چیه .نه اینکه من فکر کنم اوضاع ارومه بعد یهو بفهمم چه مسایلی وسط بوده . 😭😭😭😭

باور کن جدی میگم.حالا که به شوهرت حس داره.بگو حسشو برطرف کنه😂😂😂🌵🌵🌵🌵🍆🍆🍆🍆

😂😂😂😂😂😂 نه بابا شوهر من اینکاره نیست مشکل اینکه خانم باورشون نمیشه شوهر من ارومه فکر میکنه چه خبره 🤣🤣🤣🤣🤣

2738
متنفرم از بی خبری اینجوری حداقل میفهمم چی به چیه .نه اینکه من فکر کنم اوضاع ارومه بعد یهو بفهمم چه م ...

💔💔💔بازم خدارو شکر همسر خوبی داری من یه دوستی داشتم خوشگل بود چهرمون در یه سطح بود ولی خیلی به خودش میرسید با همسرشم فامیل بودیم و رفت و امد داشتیم هی هروز میدیدم وقت و بی وقت به شوهرم زنگ میزنه آخرش زنگ زدم به خودش و هر چی از دهنم اومد بهش گفتم و باهاش قطع رابطه کردم و شوهرشم در جریان گداشتم الان چهار پنج ساله پیداشون نیست خدارو شکر

😂😂😂😂😂😂من به شخصه خودم باشم قشنگ جرررررررش میدم...تامام

نه بابا من سکوت میکنم اونم حرص میخوره 😁

💔💔💔بازم خدارو شکر همسر خوبی داری من یه دوستی داشتم خوشگل بود چهرمون در یه سطح بود ولی خیلی به خود ...

بازم خدا رو شکر که دیگه پیداش نیست این سریشه فقط دعا میکنم یه روزی برسه که اینقدر خوشبخت باشه که اصلا دیگه طرف ما نیاد

بازم خدا رو شکر که دیگه پیداش نیست این سریشه فقط دعا میکنم یه روزی برسه که اینقدر خوشبخت باشه که اصل ...

شاید سکوت شما رو دیده جری شده باید اساسی حالشو بگیری و قلم پاشو بشکنی 

شاید سکوت شما رو دیده جری شده باید اساسی حالشو بگیری و قلم پاشو بشکنی 

مادرشوهرم خیلی شدید برخورد کرد شوهرشم یه سری فهمید تا پای طلاق رفتن اونم با کتک وحشیانه و کلی ابروریزی شد و ... دو سالی خبری ازش نبود باز شروع کرده

2706