2703
2553
عنوان

نامه یه دختر بچه به جناب شوهر

1655 بازدید | 123 پست

یاده یه جریانی اوفتادم خندم گرفت چن وقت پیش من و شوهرم و ایل وتبارش رفتیم شهرستانی که همسرم اونجا به دنیا اومده منزل اقوامشون اونجا یه دختر یازده ساله ای بود که رفتاراش خیلی جلب توجه میکرد یه روز رفتیم باغشون همینطوری داشتیم میگشتیم و خوش بودیم که دیدم این دختر کوچولو یواشکی یه چیزی گذاشت تو جیب کت همسرم که از درخت آویزون کرده بودم نفهمید من دیدم بعد اینکه رفت رفتم سراغ کت دیدم یه نامس اونم چه نامه ای😂عاشقانه با یه عالمه غلط و غلوط وای چه حرفایی واسه شوهرم نوشته بود  با یه اخم ساختگی و یکم عصبانیت رفتم نامه رو نشون دختره دادم و الکی تهدیدش کردم گفتم میرم به بابات میگمو..دیگه جرات نمیکرد از صد قدمیه ما رد شه البته هیچ وقت این قضیه رو به کسی نگفتم😌

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

گناه داشت ب روش نمیوردی 😐 یجورایی بچه شکست عشقی خورد بعدها بیشتر میره سمت این چیزا چون ذهنش درگیره و می‌خواد اون شکستو جبران کنه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
جون من بگو چی نوشته بود تو نامه    

عاشقتمو قربون اون قد و هیکلت بشم خیلی دوس دارم باهات بحرفمو چنتا شعر و شکل گل و اشک چشم 😂

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
عاشقتمو قربون اون قد و هیکلت بشم خیلی دوس دارم باهات بحرفمو چنتا شعر و شکل گل و اشک چشم 😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
2706