2733
2734
همین کارو میکنم عزیزم. کلا تصمیم داشتم اگه باردار باشم تا از قلبش هم مطمئن نشن به هیچ کس نگم حتی مام ...

به شوهرت فقط بگو

من مجبورم به خانواده ها هم بگم اگه خداخواست باردار شدم😅

اخه هی همش میپرسن

بعدم جمعه ها خونه مادرشوهریم نگمم میفهمه😅

بالاخره مامان شدم😍

مبارکه عزیزم.برامنم دعا کن.چند روزه بی بی میذارم و منفیه.۳ روز دیگه موعدمه

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره عزیزم مبارک باشه مثبته

یه روز میاد....یه روز خیلی قشنگ....                            یه روزی که حتی فکرشونمیکنی...                             یه روزی که همون لبخند بزرگ میشینه رو لبهات💋         اون روز دلت هم شاده،چون همون زندگی که آرزوت بوده به روزهات پاگذاشته....☺                                  فقط صبر داشته باش. میرسه اون روز...میرسه اون لبخند...                                                             حالا برای امتحان جلو آینه یه لبخندبه خودت بزن. تو لایق همه چی هستی...😍 
2738
میشه بگی علایمت چی بود؟

من از دو روز بعداز اقدام سینه درد شدید گرفتم با دل درد شبیه پریودی..... تا روز موعود م... بعدش یه کم سینه هام آد کمتر شد... نفخ هم دارم... با یه کم تهوع

من از دو روز بعداز اقدام سینه درد شدید گرفتم با دل درد شبیه پریودی..... تا روز موعود م... بعدش یه کم ...

مبارک باشه عزیزم. من ❤

واسه من هم دعا کنین حس مادر شدن رو تجربه کنم.🙏🏻