2737
2734

من تازه فهمیدم ک تنبلی دارم...

روز۱۳ رفتم سونو و دکی گف فولیکول نداریو تنبلی تخمدان داری😭😭😭😭😭

میخوام بدونم ایا ممکنه بعده روز ۱۳ سیکل فولیکول بیاد؟؟؟

دارم از استرس میمیرم😢😢

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
حتما مثل ممن چاقی لاغر کن ولی من انگیزه ندارم

آرع اضافه دارم..شما هم باردار نمیشی؟؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تنبلی معناش این نیس که مطلقا فولیکول نمیاد،،،از روی کیستای ریزی که داخل تخمدان هست فهمیده دکترت و خیلی عجیبه که چرا تاحالا نفهمیدی؟پریودات نامنظم نبود؟تاحالا سونو نداده بودی؟ ،،،،اگه تازگیا اینطور شدی خب معمولا خفیفه ما سالیانه ساله داریم باش دستو پنجه نرم میکنیم از بدو پریودی و بلوغ

میشه ی صلوات برام بفرستی
2728

من تنبلی تخمدان دارم چاق بودم صورتمم ب شدت جوش میزد و موی زائد رو صورتم درمی امد الان با پیاده روی ده کیلو کم کردم والان ۶۰ کیلوام رفتم دکتر بهم روکین و اسپرولاکتون و چن تا محلول داد بعد از یک ماه و نیم پوستم شد عین اینه .البته دکتر گفت باید تا یکسال دارو مصرف کنی ک ریشکن بشه این بیماری 

عزیزم تنبلی معناش این نیس که مطلقا فولیکول نمیاد،،،از روی کیستای ریزی که داخل تخمدان هست فهمیده دکتر ...

پریودام تقریبا منظمه..هرماه پریود میشم

سال قبل یه سقط داشتم حالا۷ماه بودتواقدام بودم ب دکتر کفتم واسم سونو بنویسه اصلا قبول نمیکرد میگف تا یه سال صب کن..

بالاخره هفته پیش خودم رفتم سونو دیدم ایوای بدبخت شدم

آرع اضافه دارم..شما هم باردار نمیشی؟؟

من برای دومی اقدام کردم نشد قرص تحریک تخمدانو امپولم دادن نشد راهش فقط اینه لاغر کنی اگه پابه ایی بیا با هم دوست شیم همو  کمک کنیم اجی

خدایا شکرت 
2738
من تنبلی تخمدان دارم چاق بودم صورتمم ب شدت جوش میزد و موی زائد رو صورتم درمی امد الان با پیاده روی د ...

من نع جوش دارم..و ن موی زاعد...البته اضافه وزن دارم

عزیزم تنبلی معناش این نیس که مطلقا فولیکول نمیاد،،،از روی کیستای ریزی که داخل تخمدان هست فهمیده دکتر ...

ینی از اول پریوداتون نامنظم بود؟؟؟؟سیکلاتون چطوریه؟؟؟

بچه ندارین عزیزم؟؟

پریودام تقریبا منظمه..هرماه پریود میشم سال قبل یه سقط داشتم حالا۷ماه بودتواقدام بودم ب دکتر کفتم وا ...

نگران نباش عزیزم فکر نمیکنم تنبلی شما زیاد باشه ، کسایی هستن که هر شیش ماه پریود میشن شما که خداروشکر یبار باردار شدید 

میشه ی صلوات برام بفرستی
من ک لاااااغرم و ورزشکار روز ب روز داره تنبلیم شدیدتر میشه لعنت بهش کاش لاقل یه بجه داشتم الان دوم ...

چن سالتونه عزیزم؟؟؟تحت نظرین؟؟

ینی از اول پریوداتون نامنظم بود؟؟؟؟سیکلاتون چطوریه؟؟؟ بچه ندارین عزیزم؟؟

بله از اول نامنظم بوده و هست و همیشه با دارو میشم ،خیر فعلا عقد هستم ولی توکلم به خداس شمام نگران نباش ایشالا حل میشه

میشه ی صلوات برام بفرستی
2706