2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وااای افتضاحه.من ودوتا دوستام پیشش عمل کردیم اصلا راضی نیستیم

سلام واقعا 😕

میشه بگید مشکلتون چیه تنفسی یا از فرمشه آخه منم میخوام برم پیشش نمیدونم چرا کامنت های پیجش را برداشته و هیچ نظری نیست😪😪

اگه میخوای اصفهان عمل کنی برو پیش دکتر سعید رضا باعزت الان فکر کنم ۶/۵میگیره البته طبیعی عمل میکنه ه ...

یعنی واقعا با این همه خرابکاری که باعزت داشته.و این دماغا درازی که عمل میکنه بازم بهمدیگه پیشنهادش میدین؟😶

2738
چ خبره یه چسه گوشت و غضروف این قیمتا!!!😁😁 بیا شهر ما بهترین بیمارستان بهترین دکتر سه و نیم عمل کن

کجایین😃

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
وااای افتضاحه.من ودوتا دوستام پیشش عمل کردیم اصلا راضی نیستیم

چ مشکلی پیش اومد برا دماغتون

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
اوف چقد هی گرون میکنن...من خوزشتانم اینجا6.5ولی میخام بیام اصف پیش مامانم اینا دکترا اونجام بهترن ول ...

من تهران قیمت گرفتم ۲۰ تومن اگه سینوزیت یا انحراف داشته باشی تا ۲۵ میشه ، والا ۸،۹ تومن خوبه که

تو تهران از ۷تومن هست تا ۳۰ تومن😑

حتی بیشتر

پریروز رفتم پیش دکتر کامیابی ویزیت شدم گفت هزینه عملت ۲۳ تومن😐

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2706